۱۰۱-روش-بازاریابی-در-اینترنت, بزاززاده

۱۰۱ روش بازاریابی در اینترنت

کتابی که پیش رو دارید، دوره کامل آموزش بازاریابی در اینترنت است که گام به گام و با زبانی ساده نحوه بازاریابی در اینترنت را از سطح مبتدی تا پیشرفته آموزش می دهد. شما در این کتاب به هرآنچه که در باره بازاریابی به آن نیاز دارید دست خواهید یافت. چراکه نویسنده توانمند کتاب خانم سوزان سوئینی خود متخصص و مشاور در اینترنت و دارای تجربیات مفیدی در بازاریابی برای شرکت های بزرگ است.

اگر کتاب را با دقت مطالعه نمایید متوجه می شوید که تقریبا در هر فصلی از کتاب مشاغل متعددی مرتبط با آن موضوع معرفی شده است که می تواند تعداد زیادی از جوانان را مشغول به کار کند. در برخی موارد شاهدیم که عزیزانی عنوان می کنند راه تجارت الکترونیک بر روی سایت های ایرانی بسته است و لی عملا در این کتاب مشاغلی معرفی شده اند که بدون نیاز به کار اعتباری و تنها با کمی خلاقیت و جدیت می توانند چندین فرصت شغلی بوجود آوردند.

فرصت خوبی است تا از کارشناسان و متخصصان کشورمان دعوت نمایم با دیده کارآفرینی و درآمدزایی به مغوله اینترنت بپردازند و از جوانان عزیز نیز میخواهم با بکارگیری قوه خلاقیت قدرت خویش را به اثبات رسانند چنانکه در برخی موارد نیز شاهد این قدرت بالا در راه اندازی موتورهای جستجو و فهرست های موضوعی ایرانی بوده ایم.

در کتاب ۱۰۱ روش بازاریابی اینترنتی می خوانید:

 • روشهای جذب تعداد کثیری از مشتریان هدف به سوی سایت.
 • نگهداری مشتریان در سایت و ترغیب آنان خرید از محصولات سایت.
 • بکار بردن عناصری که موجب بازگشت مشتریان به سایت می شود.
 • سرمایه گذاری در اینترنت به وسیله بازاریابی ویروسی.
 • روش های ثبت و معرفی سایت درموتورهای جستجو فهرست های موضوعی به منظور جذب مشتری بیشتر.
 • استفاده کارآمد از گروه های خبری، لیست های پستی، فرافهرست ها، مجلات الکترونیکی.

برگرفته از کتاب ۱۰۱ روش بازاریابی در اینترنت


دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

0 دیدگاه روشن ۱۰۱ روش بازاریابی در اینترنت

 • Avatar

  با توجه به شرایط حاکم بر زندگی امروز که کمبود وقت یکی از بارزترین اونهاست،
  و همچنین گستردگی و فراگیر بودن اینترنت، بازاریابی اینترنتی یکی از نیازهای
  روشن فروشندگان و مصرف کنندگان امروزی محسوب شده و پرداختن به اون،
  از اهمیت زیادی برخورداره. از نویسنده محترم بخاطر طرح این موضوع متشکریم.

 • Avatar

  در این رابطه، مطالعه ی مقاله زیر مفید به نظر می رسد:

  رجبانی، ندا، غفاری، محمد، (۱۳۹۳)، «ارتباطات یکپارچه بازاریابی در محیط های آنلاین»، دومین کنفرانس بین المللی مدیریت، کارآفرینی و توسعه اقتصادی

 • Avatar

  با سلام ، مطلب بسیار خوبی بود.

 • Avatar
  راضیه کارگر بیده

  متشکر بابت مطلب مفیدی که گذاشتید

 • Avatar
  محبوبه نوروزی

  مفید بود. مرسی

 • Avatar
  سيد مجيد افضلي

  موضوع خوبي را انتخاب و مطرح نموديد زيرا بازاريابي اينترنتي امروزه از اهميت زيادي برخوردار است.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب: Mrvisitor.ir

کلینیک مشاوره بازاریابی ایده: Mrioi.com

آدرس: تهران، تجریش، غلام جعفری، پلاک 37.

Social Media

سوالات خود را آنلاین بپرسید!