۱۰۱-روش-بازاریابی-در-اینترنت, بزاززاده

۱۰۱ روش بازاریابی در اینترنت

کتابی که پیش رو دارید، دوره کامل آموزش بازاریابی در اینترنت است که گام به گام و با زبانی ساده نحوه بازاریابی در اینترنت را از سطح مبتدی تا پیشرفته آموزش می دهد. شما در این کتاب به هرآنچه که در باره بازاریابی به آن نیاز دارید دست خواهید یافت. چراکه نویسنده توانمند کتاب خانم سوزان سوئینی خود متخصص و مشاور در اینترنت و دارای تجربیات مفیدی در بازاریابی برای شرکت های بزرگ است.

اگر کتاب را با دقت مطالعه نمایید متوجه می شوید که تقریبا در هر فصلی از کتاب مشاغل متعددی مرتبط با آن موضوع معرفی شده است که می تواند تعداد زیادی از جوانان را مشغول به کار کند. در برخی موارد شاهدیم که عزیزانی عنوان می کنند راه تجارت الکترونیک بر روی سایت های ایرانی بسته است و لی عملا در این کتاب مشاغلی معرفی شده اند که بدون نیاز به کار اعتباری و تنها با کمی خلاقیت و جدیت می توانند چندین فرصت شغلی بوجود آوردند.

فرصت خوبی است تا از کارشناسان و متخصصان کشورمان دعوت نمایم با دیده کارآفرینی و درآمدزایی به مغوله اینترنت بپردازند و از جوانان عزیز نیز میخواهم با بکارگیری قوه خلاقیت قدرت خویش را به اثبات رسانند چنانکه در برخی موارد نیز شاهد این قدرت بالا در راه اندازی موتورهای جستجو و فهرست های موضوعی ایرانی بوده ایم.

در کتاب ۱۰۱ روش بازاریابی اینترنتی می خوانید:

  • روشهای جذب تعداد کثیری از مشتریان هدف به سوی سایت.
  • نگهداری مشتریان در سایت و ترغیب آنان خرید از محصولات سایت.
  • بکار بردن عناصری که موجب بازگشت مشتریان به سایت می شود.
  • سرمایه گذاری در اینترنت به وسیله بازاریابی ویروسی.
  • روش های ثبت و معرفی سایت درموتورهای جستجو فهرست های موضوعی به منظور جذب مشتری بیشتر.
  • استفاده کارآمد از گروه های خبری، لیست های پستی، فرافهرست ها، مجلات الکترونیکی.

برگرفته از کتاب ۱۰۱ روش بازاریابی در اینترنت


فوتر سایت

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی صادراتی و صنعتی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 150 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و اکثرا مشاور بازاریابی صادراتی همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب: Mrvisitor.ir

کلینیک مشاوره کسب و کار ایده: Mrioi.com

موسسه تحقیقات بازار ایده سازان بازار فردا: Mrioi.co

آدرس: تهران، تجریش، غلام جعفری، پلاک 37.

Social Media

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان کلیک کنید