آموزش بازاریابی ایمیلی گرچه با فوت و فن های زیادی همراه است اما، برای بسیاری از بازاریاب ها بسیار جذاب است زیرا، امروزه بسیاری از کسب و کار ها و مدیران برای این نوع از بازاریابی اهمیت زیادی را قایل هستند. با این وجود که، آموزش بازاریابی ایمیلی کم هزینه است اما، توجه نکردن به مسایل پیرامون آن می تواند استفاده از این روشِ جذاب در دنیای فروش را با مخاطره همراه کند.

چگونه پیوند های جذابی در آموزش بازاریابی ایمیلی داشته باشیم؟

پیوند هایی که در ایمیل گنجانده می شود نقش مهمی را در آموزش بازاریابی خواهند داشت. این پیوند ها در ایمیل نقش یک آهن ربا را بازی می کنند که می توانند مشتری را جذب نماید. گرچه بسیاری از افراد از پیوند ها استفاده می کنند اما، در آموزش بازاریابی ایمیلی، استفاده از پیوند ها با فوت و فن های خاصی توصیه می شود.

کلیک نکنید!

اگر شما قصد کرده اید که از پیوند ها  برای جذب مشتری استفاده کنید بهترین کار این است که عنوان پیوند های خود را جذاب انتخاب کنید. بسیاری از بازاریابان برای این کار از این عبارت استفاده می کنند: « کلیلک کنید » اما این جمله به هیچ عنوان جذاب نیست در آموزش بازاریابی ایمیلی استفاده از عنصر جذابیت در پیوند ها آن چنان مهم است که در شرکت های بزرگ افرادی در این حوزه به تبادل فکر و نظر می پردازند. اگر خواهان ارتقا در بازاریابی ایمیلی هستید بهترین کار این است که در آموزش بازاریابی ایمیلی از درخواست های عملی برای پیوند های ضمیمه شده به ایمیل استفاده کنید. به عنوان نمونه: اگر هدف تجارت شما، مشاوره بازاریابی است برای جذب مشتری، می توایند برای پیوند ایمیل کاریِ خود از این جمله استفاده کنید: ده نکته در مشاوره بازاریابی که کسب و کار شما را بهبود می دهد!

آموزش بازاریابی ایمیلی گرچه رشته ایی نوپا در آموزش بازاریابی اینترنتی است اما، امروزه استفاده از این شیوه، آن چنان رشد کرده است که استفاده  از آن به یکی از بهترین شیوه های های آموزش بازاریابی اینترنتی تبدیل شده است.

تهیه و تدوین: تیم تولید محتوا


ممکن است به مقالات زیر علاقه مند باشید:

آموزش بازاریابی اینترنتی و اشتباه های رایج در بازاریابی ایمیلی (قسمت اول)

آموزش بازاریابی اینترنتی و اشتباه های رایج در بازاریابی ایمیلی (قسمت دوم)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.