Skip to main content

کانال تلگرام بازاریابی؛ و ۵ حقیقت درباره ی شما و مشتری

کانال تلگرام بازاریابی؛ و ۵ حقیقت درباره ی شما و مشتری

کانال تلگرام بازاریابی با رویکردی آموزشی و پژوهشی به صورت تخصصی به مباحث بازاریابی و فروش و زیر شاخه های این دو حوزه می پردازد. در این نوشته تلاش می کنیم مخاطبان را با مبحث جذاب ” ۵ حقیقت درباره ی شما و مشتری” که در کانال تخصصی بازاریابی تدوین گشته است بیشتر آشنا نماییم.

برای فروش بیشتر باید با مجموعه ایی از مطلب ها آشنا بود و گام اول شناخت بهتر مشتری می باشد زیرا این امر؛ شما را در رسیدن به سود دلخواه تان فوق العاده یاری می نماید.

اولین حقیقت درباره ی شما و مشتری:

مشتری رییس است؛ تمام چیز هایی که متعلق به شماست با پول مشتری تهیه شده است. هر ترفیعی که در طول زندگی به دست می آورید با پول مشتری میسر گردیده است.

دومین حقیقت درباره ی شما و مشتری:

مشتری سود آور است؛ مشتری تنها غازی است که تا ابد هر روز یک تخم طلا می گذارد، بنابر این باید مراقب او باشید. به مشتری تازه؛ کمی بیشتر سرویس بدهید، چون آن ها بهترین مخاطبان شما برای فروش بیشتر خواهند بود.

 

سومین حقیقت درباره ی شما و مشتری:

باید خود را به جای مشتری بگذارید؛ هر روز ده دقیقه را به فکر کردن درباره ی این که چگونه خود را به جای مشتری بگذارید اختصاص دهید. به حرف های مشتری خود گوش کنید. از آن ها سوال هایی بپرسید به چشمان آن ها نگاه کنید…

در ادامه می توانید با سایت مستر ویزیتور و کانال تخصصی بازاریابی bazaryabi_MRV@ همراه باشید تا با این مبحث جذاب و سایر مباحث روز بازاریابی بیشتر آشنا گردید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده  

شماره تماس جهت مشاوره!