کارخانه آقایان کبیری و سهرابی عزیز

 

 

کارخانه آقایان کبیری و سهرابی عزیز؛ دیروز از یک کارخانه سیم و کابل بازدید داشتم؛ آقایان کبیری و سهرابی دو جوان دهه شصتی پر شور و اکتیو بودند؛ یک لحظه تمام خاطرات قدیمی برایم زنده شد. اولین بار بعد از دانشگاه بود که به قصد کار کردن در صنعت، وارد صنعت لوازم الکتریکی شدم؛ سال ۹۴ بود که یک صنعتگر خوب به من اعتماد کرد و به عنوان معاونت بازرگانی اون شرکت انتخاب شدم.

روز مصاحبه استخدامم رو فراموش نمی کنم وقتی که مدیر عامل مهربان اون کارخانه ۵۰۰ نفری بهم گفت رزومه شما رو خواندم و هیچ سابقه کاری از شما در صنعت خودمان یا سایر صنایع پیدا نکردم! من هم گفتم آقای مهندس جان به من اعتماد کن شاید تئوری هایی که تو دانشگاه بهم یاد دادند بتونه سیستم فروش داخلی و صادراتی شما رو متحول کنه! خنده ای کرد و گفت مطمئنی؟! الان ۷ سال از آن داستان می گذره؛ اون مدیر کارخانه مهربان درست می گفت اما به جرات می تونم بگم که مهمترین مشکل صنایع مختلف ما در کشور، نداشتن یک استراتژی درستِ در حوزه فروش و بازاریابی صادراتی است! که تدوین استراتژی هم بدون داشتن یک مشاوره بازرایابی و فروش قوی به هیچ وجه امکان پذیر نیست!

من معتقدم هدف گذاری برای کسب و کار و راه‌های درست و منطقی رسیدن به آن‌ تنها یه بخش کوچکی از فعالیت های بزرگ شرکتهای مشاوره کسب و کار هست که اهمیت مشاوره تبلیغاتی را در توسعه هر کسب و کاری مشخص می کنه. دریافت اطلاعات و داده های دقیق از شرکت مشاوره کسب و کار به شغل و حرفه های مختلف این امکان را می‌ده تا بتونن وارد یک مسیر امن و مطمئن برای موفقیت روز افزون بشن. بدون مشاوره فروش و بازاریابی یا ارتباط موثر با مشاور تبلیغاتی شکست زود هنگام خیلی از کسب و کارها یه امر کاملا قابل پیش بینیه. در کل مشاوره کسب و کار یک مزیت رقابتی برای کارفرماها ایجاد می کنه که بتونن پیشتاز عرصه کسب و کار خودشون باشن.

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

ما در کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط دکتر بزاززاده مدیریت می شود. ایشان در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده است. ما در شرکت ایده به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و همچنین بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالب و عملیاتی خواهد رسید.

ًً

سایت آقای بازاریاب: مجری پروژه بازاریابی صنعتی

سایت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: مشاور پروژه های بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام ایده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززادهدیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی صادراتی و صنعتی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 150 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و اکثرا مشاور بازاریابی صادراتی همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب: Mrvisitor.ir

کلینیک مشاوره کسب و کار ایده: Mrioi.com

موسسه تحقیقات بازار ایده سازان بازار فردا: Mrioi.co

آدرس: تهران، تجریش، غلام جعفری، پلاک 37.

Social Media

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان کلیک کنید