۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸

چیدمان فروشگاهی برای محصول های خوراکی و ضروری

چیدمان فروشگاهی یکی از مباحث مهم در ارتقا فروش محسوب می شود. در گذشته های نه چندان دور به چیدمان فروشگاهی اهمیت چندانی داده نمی شد. به مرور زمان فروشندگان متوجه شدند که چیدمان فروشگاهی به کار گرفته شده در فروشگاه می تواند بر پیشبرد فروش آن ها اثرگذار باشد.

البته زمانی که این تفکر شروع به گسترش گذاشت در ارتباط با مواد خوراکی و ضروری هنوز این تفکر رایج نشده بود تا به مرور زمان چیدمان فروشگاهی در بخش محصول های خوراکی و ضروری نیز تسری پیدا کرد. محصول های خوراکی از محصول ها مهم هر فروشگاه محسوب می شود.

شاید بتوان به جرات گفت که بیشترین فروش هر فروشگاه بزرگ یا زنجیره ایی مرتبط با فروش محصول های خوراکی می باشد. بنابر این اهمیت دادن به چیدمان فروشگاهی در این بخش می تواند تاثیر بالایی بر جذب مشتری داشته باشد.

به این بخش از کتاب چیدمان فروشگاهی، بچین و بفروش توجه کنید:

محصول های ضروری و خوراکی

“چیدمان فروشگاه هایی با محصول های خوراکی و روزمره انسان ها یا وسیله های ضروری زندگی از چیدمانی متفاوتتر بهره می گیرد. این محصول ها، از جمله محصول هایی هستند که افراد برای زندگیِ روزمر خود به آن ها نیاز دارند بنابر این، در بسیاری از فروشگاه ها از جمله فروشگاه های  شهروند و یا رفاه می توانید محصول های خوراکی را در ابتدای ورود به فروشگاه مشاهده کنید.

اینگونه محصول ها در انتهای فروشگاه قرار ندارند زیرا اگر مشتری برای خرید یک محصول خوراکی مجبور باشد تا انتهای فروشگاهی بزرگ برود قطعاً ترجیح می دهد برای اینکه کارش سریعتر انجام شود از فروشگاهی کوچکتر خرید کند ولی سرعت عمل بهتری داشته باشد و در زمان صرفه جویی کند.

در ارتباط با محصو ل های ضروری زندگی نیز همین قانون در چیدمان فروشگاه صدق می کند به عنوان نمونه؛ اگر فردی وارد فروشگاهی زنجیره ای شود و قصد داشته باشد چسب زخم بخرد قطعاً تمایل دارد این محصول را در ابتدای فروشگاه مشاهده کند نه در انتهای فروشگاه.

برای خرید این کتاب می توانید با جستجوی نام (چیدمان فروشگاهی، بچین و بفروش) در سایت mrvisitor.ir به صفحه خرید متصل شوید.

 

ممکن است به مقاله های زیر علاقمند باشید:

 

دیدگاه خود را ارسال کنید

نام خود را وارد کنید
دیدگاه خود را وارد نمایید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.