بازار بورس چه جور جاییه؟

بازار بورس چه جور جاییه؟

اثرات کرونا بر بازار جهانی بر هیچ کس پوشیده نیست؛ کاهش شدید قیمت نفت در روزهای اخیر خود گواه این رکود عظیم پیشرو است؛ وقتی تولیدی نباشد در نتیجه تقاضایی هم نخواهد بود. شواهد نشان از آن دارد که کرونا در حال افول است البته با کنترل کامل آن فاصله زیادی داریم. حال باید دید این طوفان چقدر خرابی به جای گذاشته است؟ بی شک اثراتی همچون افزایش نرخ بی کاری و تورم را باید انتظار داشت. در این بین دولت ها برای کنترل رکود اقتصادی پیش رو، یکی پس از دیگری جام زهر تورم را می نوشند.

کشور ما در شرایط رکود تورمی است و دور از انتظار نیست که یک موج تورمی دیگر نیز در راه باشد. البته به قول قدیمی ترها، بالاتر از سیاهی که رنگی نیست. آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب! دولت با اعطای یارانه، دادن وام و غیره پول به بازار تزریق می کند و خود نیز می داند که باید در انتظار تورم ناشی از آن باشد. چاپ پول آسان است ولی سواری گرفتن از آن سخت! در این بین هستند عزیزانی که می خواهند ره صد ساله را یک شبه بروند! و شنیده اند که بازار بورس حسابی تو بورسه! اوکی بروید ولی نه به سبک این رفیق شفیقمان! حداقل ادبیات کار رو هم بلد باشید(:

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده  

 

دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیتم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشتم و در کنار کارهای روزمره ام، روایت قهرمانان تولید و کارآفرینی کشورم را به نگارش در می آورم؛ چراکه به این اعتقاد دارم در کنار علم باید تجربه را نیز کسب کرد و چه بسا تجربه بالاتر از علم باشد!

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

آمار بالای 85 هزار واحد صنعتی در کشور که بخش عمده ای از تولید ناخالص ملی کشور عزیزمان را تشکیل می دهند از یک طرف و واحدهای صنعتی تعطیل شده از طرف دیگر، ضرورت بحث بازاریابی صنعتی را بیش از پیش نمایان می کند. من و دوستانم در راستای حمایت واقعی از کالا و خدمات ایرانی در امر تحقیقات بازاریابی و بازاریابی صنعتی همت گماشتیم. شاید بتونیم کمکتون کنیم تا بدانید اندازه بازار شما چقدر است؟ سهم بازار رقبا چقدر است و تا چه اندازه شانس موفقیت دارید؟ البته در کنار این کار به معرفی واحدهای صنعتی موفق هم پرداختیم تا شاید برایتان خط فکری جدیدی رقم بزنن.

ایمیل:  Info@bazazzade.ir

تلفن: 02122733086 

سایت شخصی: Bazazzade.ir

موسسه تحقیقات بازاریابی ایده: Mrioi.com

آدرس: تجریش، غلام جعفری، پلاک 37، واحد 305، موسسه تحقیقات بازاریابی ایده.

Social Media