نورو مارکتینگ را اجرا کنیم!

 

به بخش مغز و اعصاب کلینیک بازاریابی آقای بازاریاب خوش آمدید (:

جایی که تمامی کنش و واکنش های مغز مشتریانتان را بررسی خواهد کرد!

زمان زیادی از به کار گیری علم نورو مارکتینگ یا همان بازاریابی عصبی در جهان نمی گذرد؛ تصور کنید وارد یک فروشگاه شده اید ولی در اصل فروشگاهی وجود ندارد بلکه یک کلینیک مغز و اعصاب است که تمام کنش و واکنش های مغز شما را در مواجه با خوراکی ها و محصولات مختلف داخل فروشگاه رصد خواهد کرد!

نورو مارکتینگ را اجرا کنیم!

در این کلینیک ما به دنبال این جواب هستیم که در مغز شما چه می گذرد؟ چه چیزهایی را می بینید؟ و یا بهتر بگویم به چه چیزهایی بیشتر توجه می کنید؟ و در نهایت چرا یک برند را در بین تعداد زیادی از برندهای مشابه انتخاب می کنید؟ در این کلینیک بازاریابی علاوه بر متخصصین علوم مغز و اعصاب، علمای بازاریابی و برندینگ هم شما را رصد می کنند. خلاصه شمایِ از همه جا بی خبر را بصورت کامل در رصد اطلاعاتی خود قرار می دهند (:

نمونه ای از یک آزمایش نورو مارکتینگ را که در یک فروشگاه ایتالیایی صورت گرفته است برایتان گذاشتم تا با کم و کیف آن بیشتر آشنا شوید؛ البته این هنوز شروع کار است و باید بیش از اینها در مورد نورو مارکتیگ باهم صحبت کنیم؛ اینکه چطور با استفاده از دستگاه های آی تِرکر(Eye-Tracker) به دنیای جدیدی از علم بازاریابی دست پیدا کنیم!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده  

دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیتم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشتم و در کنار کارهای روزمره ام، روایت قهرمانان تولید و کارآفرینی کشورم را به نگارش در می آورم؛ چراکه به این اعتقاد دارم در کنار علم باید تجربه را نیز کسب کرد و چه بسا تجربه بالاتر از علم باشد!

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

آمار بالای 85 هزار واحد صنعتی در کشور که بخش عمده ای از تولید ناخالص ملی کشور عزیزمان را تشکیل می دهند از یک طرف و واحدهای صنعتی تعطیل شده از طرف دیگر، ضرورت بحث بازاریابی صنعتی را بیش از پیش نمایان می کند. من و دوستانم در راستای حمایت واقعی از کالا و خدمات ایرانی در امر تحقیقات بازاریابی و بازاریابی صنعتی همت گماشتیم. شاید بتونیم کمکتون کنیم تا بدانید اندازه بازار شما چقدر است؟ سهم بازار رقبا چقدر است و تا چه اندازه شانس موفقیت دارید؟ البته در کنار این کار به معرفی واحدهای صنعتی موفق هم پرداختیم تا شاید برایتان خط فکری جدیدی رقم بزنن.

ایمیل:  Info@bazazzade.ir

تلفن: 02122733086 

سایت شخصی: Bazazzade.ir

موسسه تحقیقات بازاریابی ایده: Mrioi.com

آدرس: تجریش، غلام جعفری، پلاک 37، واحد 305، موسسه تحقیقات بازاریابی ایده.

Social Media