نورو مارکتینگ را اجرا کنیم!

 

به بخش مغز و اعصاب کلینیک بازاریابی آقای بازاریاب خوش آمدید (:

جایی که تمامی کنش و واکنش های مغز مشتریانتان را بررسی خواهد کرد!

زمان زیادی از به کار گیری علم نورو مارکتینگ یا همان بازاریابی عصبی در جهان نمی گذرد؛ تصور کنید وارد یک فروشگاه شده اید ولی در اصل فروشگاهی وجود ندارد بلکه یک کلینیک مغز و اعصاب است که تمام کنش و واکنش های مغز شما را در مواجه با خوراکی ها و محصولات مختلف داخل فروشگاه رصد خواهد کرد!

نورو مارکتینگ را اجرا کنیم!

در این کلینیک ما به دنبال این جواب هستیم که در مغز شما چه می گذرد؟ چه چیزهایی را می بینید؟ و یا بهتر بگویم به چه چیزهایی بیشتر توجه می کنید؟ و در نهایت چرا یک برند را در بین تعداد زیادی از برندهای مشابه انتخاب می کنید؟ در این کلینیک بازاریابی علاوه بر متخصصین علوم مغز و اعصاب، علمای بازاریابی و برندینگ هم شما را رصد می کنند. خلاصه شمایِ از همه جا بی خبر را بصورت کامل در رصد اطلاعاتی خود قرار می دهند (:

نمونه ای از یک آزمایش نورو مارکتینگ را که در یک فروشگاه ایتالیایی صورت گرفته است برایتان گذاشتم تا با کم و کیف آن بیشتر آشنا شوید؛ البته این هنوز شروع کار است و باید بیش از اینها در مورد نورو مارکتیگ باهم صحبت کنیم؛ اینکه چطور با استفاده از دستگاه های آی تِرکر(Eye-Tracker) به دنیای جدیدی از علم بازاریابی دست پیدا کنیم!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده  

دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب: Mrvisitor.ir

کلینیک مشاوره بازاریابی ایده: Mrioi.com

آدرس: تهران، تجریش، غلام جعفری، پلاک 37.

Social Media

سوالات خود را آنلاین بپرسید!