Skip to main content

نقش آموزش استراتژی، در بازارهای بین المللی تویوتا

تاکنون در سایت مستر ویزیتور به بررسی ابعاد مختلف شرکت تویوتا به عنوان یک شرکت موفق پرداخته ایم. زیرا فعالیت ها و راهبرد های تویوتا به عنوان یکی از رهبران بازار اتومبیل می تواند دید خوبی را فرا روی هر مدیر، بازاریاب و نیروی فروش قرار دهد. در این مطلب به بررسی آموزش استراتژی، در بازار های بین المللی تویوتا خواهیم پرداخت.

بیشتر مبحث های آموزش  استراتژی‌ که شرکت تویوتا برای موفقیت در بازار های منتخب و توسعه ی کسب و کار خود به کار برده است توسط متخصصین ژاپنی ایجاد شده اند.

شرکت تویوتا در آموزش استراتژی خود از مفاهیم کلیدی بهره می برد. استراتژیِ که شرکت تویوتا و بیشتر شرکت های ژاپنی دیگر از آن استفاده می کنند کایزن نام دارد. کایزن در آموزش  استراتژی به معنای بهبود ادامه دار و اثر بر روی سطح کیفیت محصول است. کایزن یک استراتژی ترکیبی است که به معنی استراتژی چند عملکردی نیز می باشد که بهبود تدریجی، مدیریت، فعالیت های ادامه دار شرکت و پارامتر های کیفیت ، بهره وری و رقابتی بودن با دخالت همه ی نیرو های شرکت در آن مد نظر است.

نقش آموزش استراتژی، در بازار های بین المللی تویوتا

آموزش استراتژی به پرسنل برای محصول های تویوتا بر اساس کیفیت بالا در توسعه ی تکنولوژی های جدید و بر تحقیق های بیشتر، خلاقیت و سخت کوشی تکیه دارد.

در آموزش استراتژی به کارمندان تویوتا تلاش بر این است که تویوتا به عنوان؛ رهبر توسعه و تحقیقِ دنیا در تکنولوژی های پیشرفته اتومبیل مطرح گردد، همچنین در آموزش استراتژی تلاش شده تا به کارمندان آموزش داده شود که  تویوتا باید پاسخ های هوشمندانه ای به چالش های امروزی صنعت اتومبیل دهد، در حالی که برای نسل آینده احساس مسئولیت هم نماید.

در مطلب های بعدی به بررسی بیشتر روند آموزش  استراتژی شرکت تویوتا می پردازیم زیرا، استراتژی هر شرکتی مسیر موفقیت آن شرکت قلمداد می گردد که می تواند رسیدن به موفقیت را تسریع بخشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده  

شماره تماس جهت مشاوره!