موفقیت یک شبه نیست!

 

 

موفقیت یک شبه نیست! آقای امیر زنجانی از اون صنعتگرای موفقیه که از همون دوران نوجوانی وارد بازار کسب و کار شد و تصمیم گرفت به جایگاه شغلی واقعیش دست پیدا کنه. هر چند دوران سختی را پشت سرگذاشت، تو سن کم پدر را از دست داد و تو یه خانواده ساده بزرگ شد اما الان تونسته بذر توسعه صنعتی رو تو خاک این سرزمین پراکنده کنه و طعم میوه اشتغال و لذت افزایش درآمد و به خیلی از جوونای این مرزو بوم بچشونه! آقای زنجانی تو مسیر کسب و کاری که راه انداخته بود بارها و بارها زمین خورد اما از اونجایی که عصاره و جوهر کارآفرینی تو وجودش ریشه کرده بود هر بار بلند شد ویه راه جدیدتر رو امتحان کرد تا بالاخره یه روزی تونست به مقصد خودش یعنی رشد اقتصادی کشور و فراهم کردن یه زندگی بهتر برای جوونای ایرانی با صنعتی که دست و پا کرده بود دست پیدا کنه.

این صنعتگر موفق معتقده آنچه تو این مسیر راهنمایش بود و مثله چراغ چالش های مسیر کسب و کارش رو روشن کرد شرکتهای مشاوره کسب و کار یا مشاوره بازاریابی و فروش بود که کمک کرد بر موانع کوچک و بزرگ غلبه کنه، کالاهای مختلف خودشو تو هر بخشی از کشور بدون هیچ زحمتی بفروشه و بدون ایجاد شبکه توزیع تو کشورهای مختلف برای خودش تجارت صادراتی راه بیندازه. استیو جابز میگه اگر واقعا با دقت نگاه کنی، می بینی که بیشتر موفقیت های یک شبه، زمان زیادی طول کشیدند. انگار همه آد مهای موفق یک خط فکری دارن یا از یه پنجره به دنیا نگاه می کنن.

مشاور تبلیغاتی یا مشاوره فروش و بازاریابی زمینه مناسبی شد تا این کارآفرین خوش فکر و موفق محصولات خودشو که شامل ماشین آلات فلزکاری و فرم دهی انواع فلزات بود تو سطح بین‌المللی بفروشه؛ اون هم تو شرایطی که بازارهای داخلی پررونق و مناسبی برای خودش داشت. در واقع مشاور بازاریابی و همچنین مشاوره کسب و کار جرات حرکت تو مسیرای پر ریسک و خطر آفرین سود و زیان بازار رو برای آقای زنجانی فراهم کرد. حالا هم این مرد بزرگ و کارآزموده و دنیا دیده و سرد و گرم روزگار چشیده که هر چی از زحماتی که واسه سربلند کردن نام ایران تو کشورهای پیشرفته ای مثل کانادا و اسپانیا و… بگیم کم گفتیم؛ خیلی صریح به جوونای ما می گه صبور باشید و انتظار نداشته باشید یک شبه به چیزی که می خواین برسین!

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

ما در کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط دکتر بزاززاده مدیریت می شود. ایشان در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده است. ما در شرکت ایده به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و همچنین بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالب و عملیاتی خواهد رسید.

ًً

سایت آقای بازاریاب: مجری پروژه بازاریابی صنعتی

سایت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: مشاور پروژه های بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام ایده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززادهدیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی صادراتی و صنعتی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 150 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و اکثرا مشاور بازاریابی صادراتی همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب: Mrvisitor.ir

کلینیک مشاوره کسب و کار ایده: Mrioi.com

موسسه تحقیقات بازار ایده سازان بازار فردا: Mrioi.co

آدرس: تهران، تجریش، غلام جعفری، پلاک 37.

Social Media

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان کلیک کنید