مبارزه با کرونا به سبک بالیوودی!

وقتی دومین کشور جهان از لحاظ جمعیت و هفتمین از لحاظ وسعت سرزمینی و پانزدهمین از لحاظ GDP هستی؛ خوب باید بیشتر نگران باشی که کرونا با اقتصادت چه خواهد کرد؟

هند به عنوان قویترین اقتصاد جنوب آسیا با جمعیتی ۱/۳ میلیارد نفری بعد از درگیر شدن با بیماری کرونا حال و وضع خوبی ندارد. حجم بالای بیکاری و شکست خوردن تعداد زیادی از کسب کارهای خُردش یا همان Small and medium-sized enterprises که به آنها اصطلاحاً SME می گویند، توان آن را برای ادامه راه کم کرده است.

مبارزه با کرونا به سبک بالیوودی!

بانک جهانی هشدار کوچک شدن بازار هند را دور از انتظار نداسته و از دولت هند خواسته با دادن وام های کوتاه مدت و همچنین حمایت مالی از کسب کارهای خُردش، نگذارد این کشور با بحران مالی و امنیتی شدیدتری رو برو شود. کارهای تبلیغاتی بالیوودی هندی ها رو در این دوران بررسی می کردم خیلی برایم جالب بود گفتم برای شما هم به اشتراک بگذارم ((:

پلیس هند تمام تلاش خود را می کند تا بتواند شرایط را کنترل کند. از هر ابزاری استفاده می کند حتی رقصیدن! با هر کسی با ادبیات خودش صحبت می کند! هندی های عزیز، برای تولید تیزرهای آموزشی و تبلیغاتی خودشون هم از سبک بالیوودی(Bollywood) خودشون دست بر نمی دارند ((:

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده  

 

 

 

 

دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب = بازاریابی صنعتی: Mrvisitor.ir

موسسه تحقیقات بازاریابی ایده = تحقیقات بازاریابی: Mrioi.com

آدرس: تجریش، غلام جعفری، پلاک 37، موسسه تحقیقات بازاریابی ایده.

Social Media