قانون بالون !

قانون بالن کلاً یک خطه! ساده و روان! ” برای اوج گرفتن لازمه چیزهای به درد نخورت را دور بریزی! “

به ظاهر، جمله ساده و روانی است. خیلی سریع از کنارش رد می شویم! ولی اگر کمی بیشتر تامل کنیم کلی حرف توی دل همین یک جمله است. اینکه برای اوج گرفتن حواسمون به کار خودمون باشه و بیشتر تمرکز کنیم! مخصوصاً اگر قراره کسب کاری رو استارت بزنیم! بعضی وقت ها لازم است مولفه های با اولویت پایین تر را از خود دور کنیم تا از واجبات نیفتیم! اگر می خواهیم سقوط نکنیم باید دست از ماجراجویی برداریم و چشمانمان به ویترینِ دکان دیگران نباشد!

هر موقع از این قانون پیروی نکنیم قطعا خیلی زود از کار کردن و تلاش بیشتر خسته خواهیم شد! نمی خواهم از واژه نا امید شدن استفاده کنم ولی مثل شخصیت گِلام در کارتون گالیور، مدام به همه میگیم که این کار هم جواب نداد! لطفا بیاین از امروز به این  امواج منفی توجه نکنیم. اگر نمی تونیم حذفشون کنیم حداقل کاری که می تونیم انجام بدیم اینه که در کمال ادب بهشون توجه نکنیم. این یک قانونِ، قانون بالن! باید خودت بفهمی چه جوری بالون روحت رو سبک کنی! هر کسی بالون روح خودش رو بهتر می شناسه!باید کمی بیشتر به قانون بالون فکر کنیم. به نظر می یاد وسایل دور ریختنی زیادی اطرافمون هستن! فقط خواهشاً سریع وارد عمل نشین و بالون رو اونقدر سبک نکنید که تو آسمون محو بشین! ((:

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده  

دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب: Mrvisitor.ir

کلینیک مشاوره بازاریابی ایده: Mrioi.com

آدرس: تهران، تجریش، غلام جعفری، پلاک 37.

Social Media

سوالات خود را آنلاین بپرسید!