قانون بالون !

قانون بالن کلاً یک خطه! ساده و روان! ” برای اوج گرفتن لازمه چیزهای به درد نخورت را دور بریزی! “

به ظاهر، جمله ساده و روانی است. خیلی سریع از کنارش رد می شویم! ولی اگر کمی بیشتر تامل کنیم کلی حرف توی دل همین یک جمله است. اینکه برای اوج گرفتن حواسمون به کار خودمون باشه و بیشتر تمرکز کنیم! مخصوصاً اگر قراره کسب کاری رو استارت بزنیم! بعضی وقت ها لازم است مولفه های با اولویت پایین تر را از خود دور کنیم تا از واجبات نیفتیم! اگر می خواهیم سقوط نکنیم باید دست از ماجراجویی برداریم و چشمانمان به ویترینِ دکان دیگران نباشد!

هر موقع از این قانون پیروی نکنیم قطعا خیلی زود از کار کردن و تلاش بیشتر خسته خواهیم شد! نمی خواهم از واژه نا امید شدن استفاده کنم ولی مثل شخصیت گِلام در کارتون گالیور، مدام به همه میگیم که این کار هم جواب نداد! لطفا بیاین از امروز به این  امواج منفی توجه نکنیم. اگر نمی تونیم حذفشون کنیم حداقل کاری که می تونیم انجام بدیم اینه که در کمال ادب بهشون توجه نکنیم. این یک قانونِ، قانون بالن! باید خودت بفهمی چه جوری بالون روحت رو سبک کنی! هر کسی بالون روح خودش رو بهتر می شناسه!باید کمی بیشتر به قانون بالون فکر کنیم. به نظر می یاد وسایل دور ریختنی زیادی اطرافمون هستن! فقط خواهشاً سریع وارد عمل نشین و بالون رو اونقدر سبک نکنید که تو آسمون محو بشین! ((:

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده  

دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیتم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشتم و در کنار کارهای روزمره ام، روایت قهرمانان تولید و کارآفرینی کشورم را به نگارش در می آورم؛ چراکه به این اعتقاد دارم در کنار علم باید تجربه را نیز کسب کرد و چه بسا تجربه بالاتر از علم باشد!

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

آمار بالای 85 هزار واحد صنعتی در کشور که بخش عمده ای از تولید ناخالص ملی کشور عزیزمان را تشکیل می دهند از یک طرف و واحدهای صنعتی تعطیل شده از طرف دیگر، ضرورت بحث بازاریابی صنعتی را بیش از پیش نمایان می کند. من و دوستانم در راستای حمایت واقعی از کالا و خدمات ایرانی در امر تحقیقات بازاریابی و بازاریابی صنعتی همت گماشتیم. شاید بتونیم کمکتون کنیم تا بدانید اندازه بازار شما چقدر است؟ سهم بازار رقبا چقدر است و تا چه اندازه شانس موفقیت دارید؟ البته در کنار این کار به معرفی واحدهای صنعتی موفق هم پرداختیم تا شاید برایتان خط فکری جدیدی رقم بزنن.

ایمیل:  Info@bazazzade.ir

تلفن: 02122733086 

سایت شخصی: Bazazzade.ir

موسسه تحقیقات بازاریابی ایده: Mrioi.com

آدرس: تجریش، غلام جعفری، پلاک 37، واحد 305، موسسه تحقیقات بازاریابی ایده.

Social Media