خواندن روزانه ۳۰۰ فوت محتوا !

افراد به طور متوسط در طول روز معادل ۳۰۰ فوت یعنی چیزی حدود ۹۱ متر محتوا رنگارنگ در اینترنت مطالعه می کنند!

از این چه نتیجه گیری می کنید؟

شرکت BBDO یک آژانس مطرح بین المللی در عرصه تبلیغات است؛ این شرکت در سال ۱۸۹۱ توسط جورج باتن(George Batten) در نیویورک تاسیس شد و در ادامه در سال ۱۹۲۸ از طریق ادغام با بارتون، دورستین و آزبورن(Barton, Durstine & Osborn) ماهیت جدید خود را تحت برند BBDO، که مخفف هر یک از اسامی ذکر شده بود شروع کرد.

خواندن روزانه ۳۰۰ فوت محتوا !

BBDO در حال حاضر بیش از ۱۵۰۰۰ کارمند در ۲۸۹ دفتر فعال در ۸۱ کشور دنیا دارد. مدیر عامل فعلی آن اندرو رابرتسون(Andrew Robertson) است که تمام این تشکیلات را مدیریت می کند. به تازگی در یکی از کنفرانس هایش به این مسئله اذعان کرده که توجه خوانندگان به محتواهای تولیدی بسیار کم شده و هر فرد به طور متوسط در طول روز حدود ۳۰۰ فوت یا معادل ۹۱ متر محتوا در فضای مجازی و یا وب می خواند. برای اینکه درک بهتری از ۳۰۰ فوت محتوا داشته باشید به پایین مجسمه نگاه کنید ببینید مردم پایین ان چقدر کوچک هستند! یعنی ما ندازه این مجسمه روزانه محتوا می خوانیم!

او به این امر اشاره می کند که در طول روز به اندازه طول برج آزادی در ایالت متحده محتوا می خوانیم. محتوایی که می خوانیم سطحی بوده چه بسا اگر یک ماه دیگر از ما بپرسند آن محتوا چه بود، چیزی در خاطرتمان نیست. حال در این دنیایی پر شتاب با چه تکنیکی باید تولید محتوا کرد که بالاترین میزان اثرگذاری را بر ذهن مخاطب نهایی ما داشته باشد!؟ یعنی چه کنیم تا مشتری ما را فراموش نکند؟ حالا پیدا کن پرتقال فروش را (:

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده  

دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیتم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشتم و در کنار کارهای روزمره ام، روایت قهرمانان تولید و کارآفرینی کشورم را به نگارش در می آورم؛ چراکه به این اعتقاد دارم در کنار علم باید تجربه را نیز کسب کرد و چه بسا تجربه بالاتر از علم باشد!

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

آمار بالای 85 هزار واحد صنعتی در کشور که بخش عمده ای از تولید ناخالص ملی کشور عزیزمان را تشکیل می دهند از یک طرف و واحدهای صنعتی تعطیل شده از طرف دیگر، ضرورت بحث بازاریابی صنعتی را بیش از پیش نمایان می کند. من و دوستانم در راستای حمایت واقعی از کالا و خدمات ایرانی در امر تحقیقات بازاریابی و بازاریابی صنعتی همت گماشتیم. شاید بتونیم کمکتون کنیم تا بدانید اندازه بازار شما چقدر است؟ سهم بازار رقبا چقدر است و تا چه اندازه شانس موفقیت دارید؟ البته در کنار این کار به معرفی واحدهای صنعتی موفق هم پرداختیم تا شاید برایتان خط فکری جدیدی رقم بزنن.

ایمیل:  Info@bazazzade.ir

تلفن: 02122733086 

سایت شخصی: Bazazzade.ir

موسسه تحقیقات بازاریابی ایده: Mrioi.com

آدرس: تجریش، غلام جعفری، پلاک 37، واحد 305، موسسه تحقیقات بازاریابی ایده.

Social Media