۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۸

فروش حرفه ایی چالش برانگیز…

فروش به عنوان یک شغل جنبه های گوناگونی دارد. یک فروشنده می تواند با فروش محصول و خدمات با جنبه های مختلف شغل خود آشنا شود.

چالش برانگیز دوست داشتنی!

زیباترین بخش حرفه فروش این است که فروش بسیار چالش برانگیز است. هر روز انسان های بسیاری بر روی کره زمین به سرکار می روند تا با شرایط یکسان، کارهای مشابه به هم با حقوق هایی که کما و بیش در یک سطح هستند را دریافت کنند و در نهایت با انسان های تکرارای روبرو شوند. اما این حرفه دقیقا مخالف این حالت است. در حرفه فروش شما با موقعیت های متغیری روبرو می شوید. فرصت های تازه ایی را برای رشد و پیشرفت شخصی و شغلی خود می یابید. انسان های جدید را ملاقات می کنید. با محصول ها و خدمات بسیار جدیدی روبرو می شوید. بنابر این فروش حرفه ایی چالش برانگیز است. هر حرفه چالش برانگیز در برابر قدرت خود برای به چالش کشیدن شما، پاداش خوبی را هم به شما می دهد. به هر میزان با چالش های این حرفه رشد کنید به همان میزان پاداش می گیرد.

یک فروشنده نسبت به مدیر مالی شرکت یا کارمند بخش حسابداری موقعیت های بی شماری را تجربه می کند. اگر شما مدیر فروشِ یا فروشنده شرکت هستید فرصت های بیشتری را برای کسب درآمد دارید. ساعت کاری شما منعطف تر است. شرکت حاضر است برای راحت تر کار کردن شما لپ تاپ یا خط همراهی را به شما اختصاص دهد.

در قبال تمام این مزایا که حرفه فروش برای فروشنده به ارمغان می آورد شما بایستی با مشتریان خوش برخورد باشید و حتی اگر تمام مشکل های دنیا بر سرتان هوار شده باشد لبخند را فراموش نکنید. شما باید به سلیقه مشتری پی ببرید، نیاز بازار را بسنجید، به فکر روش های توزیع جدید باشید، به بازار های هدف جدید فکر کنید، به فکر گسترش سیطره شرکت بر بخش های خالی بازار باشید، در یک کلام شما باید بتوانید به رشد همه جانبه شرکت کمک کنید.

 

به قول یک ضرب المثل فارسی؛ از هر دست بدهی از همان دست می گیری ولی در حرفه فروش از هر دست بدهی چندین برابر پاداش می گیری!

 

ممکن است به مقاله های زیر علاقمند باشید:

 

دیدگاه خود را ارسال کنید

نام خود را وارد کنید
دیدگاه خود را وارد نمایید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.