Skip to main content

فرمول سه گانه ی مدیریت در کسب موفقیت چیست؟

مدیریت یک هنر است! این که شما بتوانید با استفاده از این هنر از عده ایی از افراد بخواهید کار هایی را با کمال رضایت انجام دهند و در نهایت راضی باشند، ارزش این هنر را افزایش می دهد. مدیر در گذشته های دور نشان دهنده ی انسان هایی بد اخلاق و بدخلق بود که تنها به دیگران دستور می دادند و یا مدیریت نشان دهنده ی افرادی بود که فقط به خود اهمیت می دادند و زیر دستان خود را استثمار می کردند. اما به راستی برای موفقیت در این فرآیند فرمول خاصی وجود دارد؟ یا خیر…

فرمول سه گانه ی مدیریت

مدیر به نوعی نشان دهنده ی یک پیشوا است. کسی که گروهی کارمند و یا کارگر را در اختیار دارد و باید با آن ها به گونه ایی تعامل کند که در نهایت به موفقیت منجر شود. فرمول سه گانه ی مدیریت در سه کلمه خلاصه می شود؛ فکر کنید، سوال کنید، عمل کنید! بله درست متوجه شدید، رمز موفقیت در این است که وجود شما به عنوان یک مدیر مفید و موثر باشد. فرآیند مدیریت زمانی موفق پیش می رود که ابتدا یاد بگیرید درست فکر کنید اما به هیچ وجه این پایان این فرآیند نیست! زیرا باید در مدیریت کردن آن قدر جسور باشید که سوال کنید تا ابهامی در ذهن شما باقی نماند و در نهایت این فرمول زمانی کامل می شود که با یافته هایی که به دست آورده اید عمل و اقدام کنید. یافته ایی که قرار است در ذهن بایگانی شود چگونه می تواند تیم مدیریت را موفق کند؟

چنین فرآیندی انعطاف پذیر است و درعین انعطاف، این فرمول سه گانه را دارد که باید همیشه به عنوان یک چارچوب مد نظر قرار گیرد. عمل به چنین فرمول سه گانه ایی به هیچ وجه آن چنان سخت نیست به شرطی که هدف از تمامی کار ها، پیشرفت و تعالی کل سازمان و یا شرکت باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده 

 

شماره تماس جهت مشاوره!