سعید کریمی؛ بازاریابی پیشرفته در کشورهای همسایه

 

 

سعید کریمی؛ بازاریابی پیشرفته در کشورهای همسایه: هر کسب و کاری در هر کجای دنیا و با هر شرایطی که آغاز به کار کند، باید از قوانین ثابتی پیروی کند. در غیر این صورت شکست خوردن در کاری که شروع شده، معمول‌ترین اتفاق خواهد بود. شاید محصولات و نوع بسته‌بندی و … کسب و کارها متفاوت باشد، اما این‌که باید از بازاریابی و فروش چیزهای زیادی بدانند و از مشاوره کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش بهره ببرند، یک امر ثابت است. مشاوره تبلیغاتی و مشاوره کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، عملاً به شما اجازه می‌دهد تا به اشتباهات رایجی که در این حوزه وجود دارد، پی ببرید و اقدام به تکرار آن‌ها نکنید. به همین نسبت است که در حوزه کسب و کارهایی چون تولید محصولات دکوراتیو هم چنین اصولی رایج و ثابت هستند.

سعید کریمی از جمله تولیدکنندگانی است که اقدام به آغاز یک کسب و کار در حوزه تولید محصولات لوکس و دکوراتیو کرده است. او در آغاز مسیر خود، از مواردی که گفتیم به خوبی سود برده تا بتواند توسعه کسب و کارش را با قدرت بیشتری دنبال کند. به همین دلیل است که امروزه، به راحتی می‌تواند در کشورهایی چون آذربایجان و عراق نمایندگی داشته و محصولاتش را در آن‌جا به فروش برساند. از سوی دیگر نیز پذیرای نمایندگان کشورهای حاشیه خلیج فارس هم باشد؛ نمایندگانی که کیفیت و زیبایی این آثار تولیدی ایرانی را تأیید کرده‌اند تا در صورت رفع مشکلات صادرات بین ایران و این مناطق، اقدام به خرید چنین تولیداتی کنند.

نکته جالب درباره این کارآفرین آن است که او در کنار استفاده از مواد اولیه ایرانی و دانش ایرانی، تعهد عجیبی هم به استفاده از کارگران و نیروهای ایرانی دارد؛ حتی اگر استفاده از نیروهای خارجی قیمت تمام شده تولیدات او کم کرده و باعث افزایش سودش شود. او معتقد است که کارآفرینان ایرانی باید سفره کارگران ایرانی رنگین و سنگین کنند و این مأموریتی است که برای آن‌ها تعریف شده است.

با توجه به رویکردی که این کارآفرین در پیش گرفته و کیفیت و زیبایی محصولاتش، به نظر می‌رسد که در کنار باکو و بغداد، باید منتظر شهرهای دیگری هم باشیم که میزبان نمایندگی‌های شرکت او باشند. اتفاقی که با وجود مشاوران قدرتمندی که این کارآفرین در حوزه فروش و تبلیغات و بازاریابی دارد، دور از نظر نخواهد بود؛ رشدی که هم به نفع صنعت ایرانی و هم به نفع کارگر ایرانی و هم به نفع کارآفرین ایرانی خواهد بود.

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

ما در کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط دکتر بزاززاده مدیریت می شود. ایشان در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده است. ما در شرکت ایده به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و همچنین بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالب و عملیاتی خواهد رسید.

ًً

سایت آقای بازاریاب: مجری پروژه بازاریابی صنعتی

سایت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: مشاور پروژه های بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام ایده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده

 دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب: Mrvisitor.ir

کلینیک مشاوره بازاریابی ایده: Mrioi.com

آدرس: تهران، تجریش، غلام جعفری، پلاک 37.

Social Media

سوالات خود را آنلاین بپرسید!