۱۴ اسفند, ۱۳۹۷

زمان برای یک بازاریاب حرفه ایی مانند ناموس است…!

خیلی از بازاریابان معتقد هستند که بازاریاب حرفه ایی هستند اما؛ در عمل شما برعکس این گفتار را مشاهده می کنید! به راستی یک بازاریاب حرفه ایی چه خصوصیتی را باید داشته باشد تا بتواند این عنوان را برای خود قایل شود؟

 

اهمیت دادن به زمان…

زمان برای یک بازاریابان حرفه ایی به معنای همه چیز است. زمان برای بازاریاب حرفه ایی مانند ناموس است. در واقع شما باید به عنوان یک بازاریاب حرفه ایی برای زمان خودتان ارزش قایل شوید.

“مردم اندکی هستند که برای انجام کارهایشان به اهمیت زمان پی برده باشند و زمان کافی داشته باشند اما با این وجود می توان گفت؛ هر شخصی بر روی این کره خاکی، تمام زمان دنیا را در اختیار دارد…”

برای بازاریابان حرفه ایی زمان با ارزشترین منبع دنیاست. واقعیتش را بخواهید زمان برای هر بازاریاب حتی با ارزش تر از پول است! تا به عنوان یک بازاریاب زمان بندی درستی نداشته باشید نمی توانید، پول را هم کسب کنید… اگر زمان را برای یک بازاریاب حرفه ایی به عنوان یک سرمایه در نظر بگیریم، باید بتوان از تمام بخش های این سرمایه به درستی استفاده کرد تا در نهایت به موفقیت دست یافت. زمانی که می گوییم، زمان سرمایه است باید در نظر داشته باشیم که؛

  • زمان مانند یک کالای محدود و فرار است.
  • زمان را نمی توان خرید. تا به حال به این گزینه فکر کرده اید که یک ساعت زمان شما چه قدر می ارزد؟
  • زمان را نمی شود پس انداز کرد یا ذخیره نمود. انقدر که مراقب کارت های بانکی یا پولتان هستید مراقب هدر رفت زمانتان نیز هستید؟
  • زمان را نمی توان افزایش داد. زمان ما در این دنیا محدود است. سرمایه زمان را می توان تخمین زد اما، نمی توانید آن را افزایش دهید. این سرمایه مانند پول نیست که اگر در حساب بانکی شما باشد با سود چند درصد بتوانید سال بعد پول بیشتری را کسب کنید!
  • زمان در حال گذار است و این فرایند اجتناب ناپذیر است.

در کل برای یک بازاریاب حرفه ایی زمان یک سرمایه خاص با شرایط خاص تر در زندگی است. به عنوان یک بازاریاب یادتان باشد که برای موفقیت در راه پرپیچ و خم بازاریابی، نمی توانید سپری شدن زمان را متوقف کنید اما، می توانید با یک برنامه اصولی از هدر رفت آن جلوگیری کنید.

 

ممکن است به مقاله های زیر علاقمند باشید:

دیدگاه خود را ارسال کنید

نام خود را وارد کنید
دیدگاه خود را وارد نمایید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.