سایت آقای بازاریاب به نقل از خبرآنلاین، محسن خادم عرب باغی در جمع فعالان بازار و اصناف ارس با تاکید بر حرکت همسو با تحول های دنیای بازار و تجارت گفت: لازمه بقا در بازار بکارگیری شیوه های نوین بازارداری و بازاریابی است.

وی افزود: ارایه کالای کیفی همراه با صداقت در رفتار و گفتار نه تنها موجب جذب مشتری های ثابت شده بلکه به رونق و پویایی و پایداری درآمد و اقتصاد محلی نیز کمک می کند.

عرب باغی به برنامه های نوروز ۱۳۹۶ اشاره کرد و گفت: هماهنگی و همکاری اصناف با برنامه های توسعه محور می تواند موجب رونق بیش از پیش فعالیت های اقتصادی شود.

او یکی از جنبه های مثبت ورود گردشگران به ارس را دیدن توسعه و تحول در بخش های مختلف این منطقه دانست و گفت: باید همه مسئولین و اصناف برای جلب رضایت حداکثری گردشگران تلاش کنند چراکه گردشگران مبلغ های ارس در سراسر ایران هستند.

وی افزود: برای رونق بازار نسبت به همکاری و افزایش حضور تورهای خارجی اقدام کرده ایم؛ در این زمینه برای جلب رضایت گردشگر بناهای تاریخی مرمت شده و اقدام های لازم برای تامین خدمات رفاهی و تفریحی نیز انجام شده و در حال اجرا است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر لزوم حفظ جایگاه تجارت و تاجرهای ارس، گفت: در مقطعی از زمان فشارهای شدیدی برای محدود شدن تجارت در جلفا وارد شد و قرار بر اعمال این محدودیت ها بود که در این صورت آثار سوء و ضررهای مالی هنگفتی به جامعه بازاری و تجار ارس وارد می شد.

وی اضافه کرد: برای حفظ شان و جایگاه تجارت و تجار ارس هرگونه اقدام لازم برای همکاری با دستگاه های نظارتی انجام شد و در این زمینه کل محدوده و درب های ورود و خروج ارس به جدیدترین دوربین ها و سیستم های کنترل با امکان تشخیص چهره، پلاک و سایر مشخصات مورد نیاز مجهز شده است.

در ادامه مدیرعامل، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس با حضور در پنل به پرسش های بازاریان و اصناف فعال در ارس پاسخ دادند.

 

  • تالیف: واحد تامین محتوای سایت آقای بازاریاب

 

ممکن است به مقاله های زیر علاقمد باشید:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.