روانشناسی مصرف کننده, بزاززاده

روانشناسی مصرف کننده/ T.L. Brink

روانشناسی مصرف کننده/ T.L. Brink


اگر شما آماده برای شروع یک کسب و کار جدید و یا راه اندازی یک محصول جدید هستید، نیاز به این کتاب خواهید داشت. اگر چه بسیاری از کارآفرینان ساعات کار طولانی را مشغول به کار هستند و یا بسیاری از محصولات جدید، نما و ظاهری خوب دارند، ولی بسیاری از آنها در انتها با شکست مواجه می شوند. بعضی از این شکست ها ممکن است به علت عدم تلاش بازاریابان و شاید به علت عدم داشتن بینش درست به ذهن مصرف کنندگان به وجود آمده باشند. اگر یک کارآفرین از نظر و خواسته مشتری در ایجاد و حتی در حین کسب و کار و اهداف خود بهره نبرد، به احتمال زیاد به هدف و مقصدی که در حال پروراندن در ذهن خود بوده و برای آن برنامه ریزی کرده است، نخواهد رسید. با توجه به مسئله اهمیت وجود مشتری و فراهم کردن راه کارهایی برای رفع نیاز او، سازمان ها با بازار به شدت رقابتی رو به رو هستند. این کتاب با معرفی یازده مانع بزرگ در مقابل شما و چگونگی غلبه بر آنها، می تواند راهنمای خوبی برای یک کسب و کار باشد، همچنین این کتاب به عنوان منبع درسی برای دوره رفتار مصرف کننده در دانشگاه وابسته به اتحاد جهانی سازمان ملل متحد، برای فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه معرفی شده است.

این کتاب شامل ۱۱ فصل می باشد که در ابتدای هر فصل آن، یک چشم انداز و یک نتیجه بیان می شود و در ادامه فصل شرح این نتیجه آورده شده است. فصول شامل موارد زیر می باشد:

 1. شناخت و رویارویی با رقیب نهایی خود
 2. چگونگی روند تصمیم گیری مشتریان
 3. قایم موشک بازی تبلیغات
 4. فراتر از تکراری و کلیشه ای بودن باشیم
 5. شناخت قدرت هیجان و احساس
 6. همه چیز فقط قیمت نیست!
 7. ایده جدید و نوآوری
 8. شرکت های رقیب
 9. مشتری باید حرف بزند
 10. تحقیقات بازاریابی
 11. بازگشت مشتری

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده  

دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

1 دیدگاه روشن روانشناسی مصرف کننده/ T.L. Brink

 • Avatar
  منیره صحرایی

  با سلام و درود بر شما خانم عظیمی عزیز
  به معرفی کتاب جالب و بسیار کاربردی پرداخته اید…
  بسیار عالی ی ی ی ی ی ی ی ی
  شاد و پیروز باشید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب: Mrvisitor.ir

کلینیک مشاوره بازاریابی ایده: Mrioi.com

آدرس: تهران، تجریش، غلام جعفری، پلاک 37.

Social Media

سوالات خود را آنلاین بپرسید!