ردپای ِ شکسپیر در بازاریابی و فروش

 

 

ردپای ِ شکسپیر در بازاریابی و فروش؛ وقتی کارت مشاوره کسب و کار باشه شاید خیلی وقت نکنی سری به ادبیات و هنر بزنی و هر از گاهی بیتی، شعری یا غزلی را زیر لب زمزمه کنی! اما از اونجایی که خدا هیچ وقت بنده هاشو بی نصیب نمی زاره، من حتی وقتایی که مشغول رایزنی و گفت‌وگو یا مشاوره تبلیغاتی با افراد مختلف هستم ناخودآگاه این جمله شکسپیر یا امثال اون تو ذهنم تداعی میشه که میگه «آنان که پیروز می شوند همان کسانی هستند که از مشورتِ دوستان بهره می برند»

شاید الان بگید چرا جناب شکسپیر گفته مشورتِ دوستان؟ خیلی وقتا هم میشه آدم از یه غریبه کمک می گیره و اتفاقا خیلی راحت می تونه گره های فکرشو باز کنه و سر از مشکلات کسب و کارش دربیاره!

اما غریبه یا آشنا چه فرقی می کنه وقتی «دوست» کارش اینه که به تو بگه چه فراز و نشیب هایی رو در پیش رو داری؟ چطور میتونی به هدفت نزدیکتر بشی؟ از چه راهی درآمد بیشتری به دست بیاری؟ یا از کجا باید شروع کنی که آسیب کمتری ببینی؟ واقعا وقتی «دوست» کار و شغلش این هست، دیگه چه فرقی می کنه غریبه باشه یا آشنا! شاید رو همین حساب شکسپیر گفته آدم پیروز یا بقول امروزی ها یه بیزینس منِ موفق کسی هست که اهل مشورت با دوستانه!نباید فراموش کنیم تو وضع اقتصادی کشور اونم تو چند سال گذشته، خیلی از کسب و کارها تو معرض خطر و حتی نابودی قرار گرفتن. فرقی هم نمی کنه که یه شغل یا حرفه قدمت زیادی داشته یا یه کسب و کار نوپاست!

بسیاری از مشاغل تحت شرایط مختلفی با تهدیدهای زیادی مواجه می شن. در واقع مشاوره بازرایابی و فروش و تماس با شرکتهای مشاوره کسب و کار راه درست و اصولی کنار اومدن با این تهدیدها و گذر از موقعیت های بحرانیه. مشاوره فروش و بازاریابی و همچنین کارشناسان شرکت مشاوره کسب و کار کمک می کنه آسیبهای ناشی از بحرانهای مختلف مثل کاهش ارز ، شیوع بیماری و … به کمترین میزان خودش برسه. بنابراین همیشه لازمه که از مشاورین و افراد متخصص و بهترین مشاور کسب و کار در این زمینه کمک بگیرید. فراموش نکنید که شما قراره با کمترین خطر بیشترین میزان درآمد و فروش را تجربه کنید. یه مشاور تبلیغاتی یا مشاوره شغلی خوب، شما را در راه رسیدن به اهداف اقتصادی، رشد مالی و یا شروع یه کسب و کار جدید و ایده‌آل در مسیر درستی هدایت می کنه.

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

ما در کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط دکتر بزاززاده مدیریت می شود. ایشان در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده است. ما در شرکت ایده به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و همچنین بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالب و عملیاتی خواهد رسید.

ًً

سایت آقای بازاریاب: مجری پروژه بازاریابی صنعتی

سایت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: مشاور پروژه های بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام ایده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززادهدیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب: Mrvisitor.ir

کلینیک مشاوره بازاریابی ایده: Mrioi.com

آدرس: تهران، تجریش، غلام جعفری، پلاک 37.

Social Media

سوالات خود را آنلاین بپرسید!