رابطه کار و تحصیل در موفقیت دکتر جلوداری

 

 

رابطه کار و تحصیل در موفقیت دکتر جلوداری؛ از قدیم گفته اند «سالی که نکوست از بهارش پیداست» ارتباط این ضرب المثل با کسب و کارِ موفق دکتر جلوداری برمی‌گردد به انتخاب درست رشته تحصیلی اش در همان زمان ورود به دانشگاه! آقا مهیار جلوداری دوست داشت در رشته مرتبط با بیوتکنولوژی درس بخواند! قطعاً این دوست داشتن زمینه‌ای را برای او فراهم کرد تا امروز بتواند در صنعت تولید واکسن و دارو به صورت یک حرفه و شغل ایده‌آل وارد شود و در این سطحِ افتخارآمیز فعالیت کند. این روند به صورت بسیار دقیق تری در شرکتهای مشاوره کسب و کار صورت می پذیرد. در واقع بهترین مشاور کسب و کار به شما می گوید که چگونه چالش ها و فراز و فرود های کاری خود را قبل از درگیر شدن با آن به صورت ملموس تری ببینید و آماده مواجه اصولی با آن شوید. مشاوره فروش و بازاریابی و مشاوره تبلیغاتی، بازار کسب و کار شما را بر اساس فاکتورهای مختلفی مانند شناخت مشتری، تحلیل رقبا و…. ارزیابی می کند و در نهایت ریش و قیچی را به دست شما می سپارد.

آقا مهیار، این کارآفرین موفق علاوه بر تولید واکسن کوئید ۱۹ در حال حاضر قصد دارد با کمک مجموعه خود ۲۶ محصول دیگر را به مرحله تجاری‌سازی برساند. نکته جالب در مورد آقای جلوداری این است که با وجود اینکه در یک خانواده فرهنگی متوسط بزرگ شد اما همیشه فقط به خودش متکی بود و هیچ چشم داشتی از اطرافیانش نداشت!

 

چقدر این جمله الان به دل می نشیند که بزرگی گفت «رویای خودتان را بسازید، وگرنه کسی شما را استخدام می کند تا رویای او را بسازید».

 

امروزه انواع شرکت مشاوره کسب و کار و مشاوره بازرایابی و فروش راه رسیدن شما تا رویاهای شغلی تان را بسیار کوتاه کرده است. استفاده از فرمول های تخصصی و تکنیک هایی که علم مشاوره کسب و کار و مشاور تبلیغاتی به کار می گیرد اطلاعات بی نظیری را در اختیار صاحبین مشاغل مختلف قرار می دهد تا بتوانند با خیالی آسوده تر فعالیت حرفه ای خود را از سر بگیرند.

من وقتی به زندگی فردی و کاری دکتر جلوداری کمی بیشتر فکر می‌کنم و همت و اراده این جوانِ خوب و رشیدِ ایرانی را می بینم بیشتر به این باور می رسم که چقدر در ایران قشنگ میشه کار کرد!

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

ما در کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط دکتر بزاززاده مدیریت می شود. ایشان در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده است. ما در شرکت ایده به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و همچنین بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالب و عملیاتی خواهد رسید.

ًً

سایت آقای بازاریاب: مجری پروژه بازاریابی صنعتی

سایت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: مشاور پروژه های بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام ایده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززادهدیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی صادراتی و صنعتی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 150 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و اکثرا مشاور بازاریابی صادراتی همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب: Mrvisitor.ir

کلینیک مشاوره کسب و کار ایده: Mrioi.com

موسسه تحقیقات بازار ایده سازان بازار فردا: Mrioi.co

آدرس: تهران، تجریش، غلام جعفری، پلاک 37.

Social Media

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان کلیک کنید