حسین احمد خانی؛ تولیدکننده ملزومات آشپزخانه و کابینت

 

 

حسین احمد خانی؛ تولیدکننده ملزومات آشپزخانه و کابینت: من معتقدم آقا حسین احمدخانی با کسب و کاری که راه انداخته دعای خیلی از خانم های خانه دار و آقایانی که سروکارشون به آشپزخانه و قفسه های کابینت میفته را بدرقه راه خودش کرده. به اون قدیم ها که فکر می کنم یادم میاد مادرهامون تو آشپزخانه همیشه نگران کمبود جای کابینت ها بودن و نمی دونستن شیشه های مربا و ترشی های خوشمزشون و کجا جا بدن که هم امن باشه و هم یه جورایی دست ما بچه های شیطون بهش نرسه! مطمئنا تولیداتی که حسین آقا در زمینه ملزومات کابینت دارن این روزها کام خیلی از مادرها رو شیرین کرده. درست مثل مرباهای رنگارنگ شون که حالا دیگه خیلی مرتب و با نظم توی قفسه های کابینت جا خوش کردن. بهینه سازی فضای کابینت های آشپزخانه شاید در مقایسه با خیلی از مشاغل چندان پیچیده نباشه اما قطعا خیلی از پیچیدگی و بهم ریختگی وسایل مختلف را تو آشپزخونه ها حل کرده. اونم کی ؟ زمانی که آپارتمان نشینی گسترش پیدا کرده و خونه ها دارن روز به روز کوچک و کوچک تر میشن و نیاز به فضای داخلی کابینت ها بیشتر و بیشتر.

آقا حسین از همان زمان ارتباط با شرکتهای مشاوره کسب و کار را تو اولویت برنامه های خودش قرار داده بود. چون می دونست اهمیت یک مشاور تبلیغاتی یا مشاوره فروش و بازاریابی خبره در کنار تلاش های خودش چقدر می تونه به موفقیت شغلیش در آینده کمک کنه و اونو سال ها به جلو ببره. واسه همین این روزها تو این شرایط نه چندان خوب اقتصادی سعی می کنه تجربه موقیت آمیز خودشو با همه کسانی که می خوان وارد بازار کار بشن به اشتراک بزاره و بهشون گوشزد کنه که مشاوره تبلیغاتی یا مشاوره بازاریابی و فروش رو هرگز دست کم نگیرن. آقا حسین به این باور قلبی رسیده که مشاوره کسب و کار یا شرکت مشاوره کسب و کار چطور می تونه با شناسوندن بازار رقیب و نیاز دقیق مشتری، صاحبان کسب و کارو به حرفه خودشون مسلط کنه و اطلاعات فوق العاده ای رو تو این زمینه در اختیارشون بزاره.

 

خلاصه دست آقای احمدخانی درد نکنه که با این جزئیات زندگی رو برای مردم و مهم تر از همه خانم های خانه دار راحت تر کردن… خدا قوت آقا حسین

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

ما در کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط دکتر بزاززاده مدیریت می شود. ایشان در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده است. ما در شرکت ایده به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و همچنین بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالب و عملیاتی خواهد رسید.

ًً

سایت آقای بازاریاب: مجری پروژه بازاریابی صنعتی

سایت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: مشاور پروژه های بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام ایده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززادهدیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی صادراتی و صنعتی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 150 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و اکثرا مشاور بازاریابی صادراتی همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب: Mrvisitor.ir

کلینیک مشاوره کسب و کار ایده: Mrioi.com

موسسه تحقیقات بازار ایده سازان بازار فردا: Mrioi.co

آدرس: تهران، تجریش، غلام جعفری، پلاک 37.

Social Media

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان کلیک کنید