حجم بی سابقه در خواست کنندگان بیمه بی کاری در آمریکا

حجم بی سابقه در خواست کنندگان بیمه بیکاری در آمریکا

فقط قول بدین جهش بی سابقه در خواست کنندگان بیمه بی کاری رو دیدین نترسین! همیشه از طریق شاخص ها و نمودار ها تاریخ رو بررسی کنید! اونم از نوع اقتصادیش!

حجم بی سابقه در خواست کنندگان بیمه بی کاری در آمریکا

واقعا نمودارها و گراف ها در ظرف مدت چند ثانیه به اندازه قرن ها حرف می زنن و تحلیل می کنند شرایط رو!
رفقای زیادی بهم پیام دادن چرا مردم می رن سرکار! چرا نمی فهمن باید تو خونه، خودشون رو قرنطینه کنن و …. امروز این کلیپ رو در یوتویب دیدم، گفتم برای شما هم به اشتراک بذارم؛ وقتی به این حجم بی سابقه در خواست کنندگان بیمه بی کاری در آمریکا رو به رو می شی به خودت می گی واقعا اون خانواده ای که تنها منبع درآمدش، حقوق روز مزدش هست باید چی کار کنه! بی کار بمونه و گرسنگی بچه هاش رو ببینه؟ و یا دل به دریا بزنه و بره سر کار؟ واقعا تو این جور شرایط باید خودت رو جای اون فرد بذاری تا بفهمی کار درست چیه؟

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده  

دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب = بازاریابی صنعتی: Mrvisitor.ir

موسسه تحقیقات بازاریابی ایده = تحقیقات بازاریابی: Mrioi.com

آدرس: تجریش، غلام جعفری، پلاک 37، موسسه تحقیقات بازاریابی ایده.

Social Media