تفاوت بازار الله بختکی با بازار هدف!

 

 

تفاوت بازار الله بختکی با بازار هدف! مشاوره تبلیغاتی و بازرایابی صادراتی شاید در نگاه اول یک فرآیند طاقت فرسا و خسته کننده باشه؛ طوری که خیلی از صاحبین مشاغل، تولید کننده ها و صنعتگرهای مختلف حوصله ورود به این حوزه را نداشته باشن. مخصوصا وقتی متوجه بشن روش های مشاور تحقیقات بازاریابی چیه و چطوری با تشکیل گروه های تخصصی برای تمرکز بر بازار هدف، تحلیل مشاهدات و انجام مصاحبه های دقیق و عمیق برای به دست اوردن داده های مربوط به حوزه های کسب و کار اونها پیش میره حالا به اینها هزینه مشاور تبلیغاتی رو هم اضافه کنید. از طرفی مشاوره فروش و بازاریابی یک کار یک شبه نیست و باید واسش وقت گذاشت! شاید اصلا برای همینه که این علم بین المللی جایگاه چندانی تو کشور ایران نداره و خیلی ها ترجیح میدن با آزمون و خطا پیش برن یا به قول قدیمی ها الله بختکی و بدون هیچ مشاوره کسب و کار ی وارد بازار ناشناخته داخلی و خارجی بشن و پی همه چی رو به تن خودشون و کسب و کارشون بمالن!

اما قطعا اونهایی که می خوان  یه تجارت سودآور و نون و آب دار را با یه طول عمر طولانی هم در داخل و هم خارج از کشور تجربه کنن قدر این علم و ارتباط با شرکتهای مشاوره کسب و کار متخصص را می دونن و هرگز  از انجام مشاوره بازرایابی و فروش صرف نظر نمی کنن. تصمیم گیری درباره شغل و کسب وکار اونقدر مهم هست که شما رو از داده های کمی و کیفی و اطلاعات دقیقی  که بهترین مشاور کسب و کار از بازار هدف در اختیارتون میذاره بی نیاز نکنه! پیشنهاد موسسه مشاوره کسب و کار ایده تجزیه و تحلیل رقابت و بررسی مولفه بازاریابی صادراتی حوزه فعالیت شما به کمک تخصص و تجربه این شرکته. یادتون باشه شما هر چقدر هم در زمینه شغلی خود تجربه داشته باشید یا به قول معروف استاد باشید اما موارد زیادی در کسب و کار شما رخ می دن که هیچ کنترل یا تسلطی بر آن نخواهید داشت.

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

ما در کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط دکتر بزاززاده مدیریت می شود. ایشان در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده است. ما در شرکت ایده به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و همچنین بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالب و عملیاتی خواهد رسید.

ًً

سایت آقای بازاریاب: مجری پروژه بازاریابی صنعتی

سایت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: مشاور پروژه های بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام ایده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززادهدیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی صادراتی و صنعتی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 150 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و اکثرا مشاور بازاریابی صادراتی همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب: Mrvisitor.ir

کلینیک مشاوره کسب و کار ایده: Mrioi.com

موسسه تحقیقات بازار ایده سازان بازار فردا: Mrioi.co

آدرس: تهران، تجریش، غلام جعفری، پلاک 37.

Social Media

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان کلیک کنید