به Monologue های خود دقت کنید

به Monologue های خود دقت کنید

بدترین دشمن شما،خود شما هستید اگر به خودتان اعتقاد نداشته باشید. در مورد گفتگوهای درونی تان دقت کنید. سعی کنید نسبت به خودتان مثبت اندیش باشید و اجازه خیال زدن منفی را به خود ندهید. هر خیال و فکری که در شما کاهش انرژی ایجاد می کند کنار بگذارید. به روی کارهای خود تمرکز کنید و سعی کنید از پراکندگی و گسیختگی فکری اجتناب کنید. فقط روی اهداف خود تمرکز کنید و در این فکر باشید که چگونه با کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل به هدف خود خواهید رسید(قانون جذب).

  • هر خیالی بزنید، همان به سرتان می آید. اگر خیال بزنید موفق می شوید، بدانید که حتما موفق خواهید شد
  • هر طور که به خود نگاه کنید، همان خواهید شد
  • هر چه که به خود بگویید، به همان تبدیل خواهید شد

افراد موفق، بر گفتگوی درونی خود نظارت دارند و در طول روز، با خود به صورت مثبت حرف می زنند و دارای اعتماد به نفس هستند. قوی ترین کلمه ای که برای ساختن اعتماد به نفس می توان گفت، این است: من به راه و روش خود اعتماد داشته و با عزم راسخ آن را دنبال خواهم کرد.

موفقیت اول، موفقیت دیگری به دنبال دارد و پیامد فروش بیشتر، فروش و درآمد بیشتر است و تصویر ذهنی شما به عنوان یک فروشنده، بهتر و بهتر می شود و نهایتاً به جایی می رسید که احساس می کنید هیچ چیزی نمی تواند شما را متوقف نماید. چراکه شما یک هدف والا دارید و آن استفاده از توانایی های درونی خود است.

0 دیدگاه روشن به Monologue های خود دقت کنید

  • خیلی جالب بود. تمرکز بر خیالات مان در طول روز نکته مهمی است.چه بسا بزرگترین دشمن خیالات خودمان باشد.
    هرآنچه در ذهن می پرورانیم منشا جذب چیزهایی است که به سمتمان می آید. از افراد گرفته تا حوادث و اتفاقات و مطالبی که می بینیم و می شنویم و امواجی که دریافت می کنیم. اگه بشه در این زمینه بیشتر بنویسین ممنون میشم.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی صادراتی و صنعتی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 150 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و اکثرا مشاور بازاریابی صادراتی همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب: Mrvisitor.ir

کلینیک مشاوره کسب و کار ایده: Mrioi.com

موسسه تحقیقات بازار ایده سازان بازار فردا: Mrioi.co

آدرس: تهران، تجریش، غلام جعفری، پلاک 37.

Social Media

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان کلیک کنید