۲۱ اسفند, ۱۳۹۷

بهترین کتاب ها در حوزه بازاریابی محتوا (بخش دوم)

بازاریابی محتوا دنیای پرپیچ و خمی است و به همین علت نیاز است که به صورت مستمر اطلاعات خود را در این زمینه به روز کنید. خیلی از افراد هنوز معتقد هستند که محتوا یک نوشته ساده است و بس! اما اگر شما هم چنین تفکری را دارید بدون شک نمی توانید با دنیای محتوا ارتباط برقرار کنید. ولی اگر تفکر شما اینگونه نیست یکی از بهترین کار هایی که می توانید بکنید این است که، برای ارتقا فعالیت های خود کتاب هایی که در زمینه بازاریابی محتوا نگاشته شده است را مطالعه کنید.

در مطلب قبلی در سایت آقای بازاریاب، با عنوان؛ “بهترین کتاب ها در حوزه بازاریابی محتوا” شما را با چند کتاب خوب در این حوزه آشنا کریدم در این مطلب نیز به ادامه این مبحث می پردازیم.

 

کتاب  content that converts (لورا هنلی)

این کتاب فوق العاده است. به خصوص برای توسعه کمپین های B2B و تجارت های بین شرکتی می تواند اثر بخش باشد. یک محتوای خوب برای افزایش مشتری ها و متقاعد کردن آن ها ضروری است. در این کتاب شما آموزش می بینید که، چگونه با داشتن یک محتوای خوب می توانید قدم به قدم با مشتری پیش روید. شروع فعالیت بازاریابی محتوا از طریق ایمیل، و بهبود و ارتقا سئو می تواند مهم ترین بخش این کتاب باشد.

کتاب the road to recoqnition (یث پرایس و بری فلدمن)

اگر دوست دارد یک کسب و کار کوچک را شروع کنید یا فعالیت های بازاریابی خودتان را از از طریق سایت گسترش دهید به این کتاب برای شروع یک بازاریابی محتوا خوب و حرفه ایی نیاز دارید. این کتاب ۲۶ بخش دارد. در واقع ۲۶ درس در زمینه بازاریابی محتوا، در این کتاب به شیوه ایی جذاب خلاصه شده است. زبان نوشتار این کتاب ساده و روان است. این کتاب به مخاطبان خود آموزش داده می دهد که چگونه دنبال کننده های سایت خود را افزایش دهید. اگر می خواهید این کتاب در زمینه بازاریابی محتوا برای شما مفید باشد نیاز است که تمام مراحل ۲۶ گانه را پشت سر هم طی کنید. با کمک این کتاب می توانید بازاریابی محتوا را در سایت خودتان پیاده سازی کنید و در نهایت به فروش مناسبی دست یابید.

 

ممکن است به مقاله های زیر علاقمند باشید:

 

 

دیدگاه خود را ارسال کنید

نام خود را وارد کنید
دیدگاه خود را وارد نمایید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.