۱۱ آذر, ۱۳۹۶

برند سازی به شیوه فولک لوریک یعنی چه؟

احتمالا واژه ی فولک لوریک را شنیده اید و به طبع آن واژه ی برند هم برای شما واژه ی آشنایی است. فرهنگ فولک لوریک، فرهنگ عامه مردم هر کشور است که می تواند نقش مهمی را در تمام بخش ها، به خصوص بخش توریسم داشته باشد. در این بین داشتن یک برند قوی در حوزه ی گردشگری می تواند به ارتقا صنعت توریسم کمک نماید. فرهنگ فولک لوریک کشور ایران با ترکیب با شیوه های برند سازی نقش مهمی در ارتقا صنعت گردشگری کشور دارد تا جایی که بر آن شدیم تا کتابی را برای اولین بار در ایران با عنوان برند سازی به شیوه ی فولک لوریک به رشته ی تحریر در آوریم در ادامه به بخش هایی از این کتاب می پردازیم:

بخش هایی از کتاب برند سازی به شیوه فولک لوریک

“امروزه توریسم یکی از مهم ترین حوزه های در حال گسترش در دنیا است که روز به روز بر نقش و اهمیت آن افزوده می شود. نقش و تاثیر توریسم در بسیاری از علوم مختلف به چشم می خورد که این خود نشانه ای از حوزه گسترده ی فعالیت های مربوط به توریسم است. علوم مدیریت، روانشناسی، جامعه شناسی و حتی مطالعه های مربوط به فرهنگ یک کشور می توانند به نوعی با توریسم ارتباط برقرار کنند. بنابر این حوزه فعالیت ها مربوط به توریسم را در طبقه بندی و فعالیت های بین رشته ایی طبقه بندی می کنند.”

“فرهنگ عامه، فرهنگ کوچه و بازار و یا فولک لور بخش مهمی از زندگی هر ملتی را در بر می گیرد. از دوران زمامداران صفوی تا به امروز شرق شناسان و جهانگردان و بازرگانان زیادی به صورت کم و بیش در پی شناخت این فرهنگ غنی برخاسته اند.”

“در کشور ایران بسیاری از توریسم هایی که از جاذبه های و بنا های تاریخی دیدن می کنند به تعریف و تمجید فرهنگ غنی و مهمان نوازی ایرانیان نیز می پردازند، که این خود نشانه ایی از نقش فرهنگ و اخلاق در صنعت توریسم است.”

برند سازی به شیوه ی فولک لوریک به ترکیبی از بخش هایی که در بالا به آن اشاره شده است می پردازد تا با توجه به فرهنگ فولک لوریک کشور ایران برندی را در صنعت گردشگری ایجاد نماید. برند صنعت گردشگری ایران می تواند با ترکیب با فرهنگ غنی فولک لوریک کشور نقش مهمی را در ارتقا صنعت گردشگری داشته باشد.

تالیف: واحد تامین محتوای سایت آقای بازاریاب

ممکن است به مقاله های زیر علاقمند باشید:

رونق بازاریابی گردشگری با فولک لور ایرانی

بازاریابی گردشگری با برند فولک لوریکی ایرانی_ اسلامی نوروز

بازاریابی توریسم با برندسازی شخصیت های فولک لوریک ایرانی

دیدگاه خود را ارسال کنید

نام خود را وارد کنید
دیدگاه خود را وارد نمایید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.