برندسازی شخصی مهندس خوشنویسان

 

 

برندسازی شخصی مهندس خوشنویسان؛ امروزه برندینگ، مشاوره تبلیغاتی و تبلیغات حرفه ای تو موفقیت شغلی افراد حرف اول رو می زنه. خیلی از افراد و صاحبین کسب و کارها دنبال این هستن که یک تصویر درست تر و واقعی تر از خودشون به دنیای بیرون ارائه بدن. تصویری که بتونه توانایی‌ها، جایگاه و قدرت شخصی اونها را تو تخصص و کارشون به صورت کاملی به نمایش بگذاره. طوری که اگر نقطه ضعفی هم دارن خیلی راحت بتونن اونو ببینن و برای برطرف کردنش برنامه‌ریزی کنن. درست مثل کاری که مهندس خوشنویسان داره در ارتباط با گسترش کارِ خودش یعنی برندسازی در زمینه تولید مواد شوینده و محصولات سلولزی انجام میده.

برندسازی شخصی یکی از فعالیت های عمده و پرطرفدار مجموعه مشاوره کسب و کار ایده است. ما در این زمینه به صورت تخصصی در کنار شما خواهیم بود تا در طول زمان و با یک برنامه دقیق و حساب شده بتونید تو حرفه خودتون بهتر شناخته بشین و به اصطلاح سری توی سرها در بیاورید. در واقع برندسازی شخصی به شما کمک می کنه با موقعیت های عالی تر و پیشنهادهای جذاب‌تری در مسیر کسب و کار خودتون مواجه بشید در واقع شرکتهای مشاوره کسب و کار زمینه ای فراهم می کنن که در هر صنف و کاری که هستید ارتباط معنادار تری با رقبا یا متخصصین حرفه خود برقرار کنید.

علاوه بر برند سازی، حرکت موفقیت آمیز در مسیر کسب وکار حتما به مشاوره بازاریابی و فروش نیاز داره. اگر دست از مشاوره تبلیغاتی بکشید و یا اعتقادی به تاثیر شرکت مشاوره کسب و کار در موفقیت خود نداشته باشید دیر یا زود با پیچ و خم های صعب العبور کسب و کارتون مواجه می شید. مشاوره فروش و بازاریابی یکی از راه های درست و اصولی شناخت بازار و مشتریه. این سیستم به شما میگه که چطور باید این پیچ و خم ها را پشت سر بگذارید. جای تعجب ندارد که وقتی علت موفقیت یا شکست خیلی از شرکت های بزرگ را ارزیابی می کنیم به نوع ارتباط اونها با بهترین مشاور کسب و کار می رسیم. تبلیغات صحیح و برنامه ریزی حساب شده به شما می گه که چطور در یک پروتکل تجاری به هدف خودتون نزدیک تر بشید.

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

ما در کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط دکتر بزاززاده مدیریت می شود. ایشان در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده است. ما در شرکت ایده به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و همچنین بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالب و عملیاتی خواهد رسید.

ًً

سایت آقای بازاریاب: مجری پروژه بازاریابی صنعتی

سایت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: مشاور پروژه های بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام ایده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززادهفوتر سایت

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی صادراتی و صنعتی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 150 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و اکثرا مشاور بازاریابی صادراتی همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب: Mrvisitor.ir

کلینیک مشاوره کسب و کار ایده: Mrioi.com

موسسه تحقیقات بازار ایده سازان بازار فردا: Mrioi.co

آدرس: تهران، تجریش، غلام جعفری، پلاک 37.

Social Media

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان کلیک کنید