۲۱ خرداد, ۱۳۹۸

فروش بهتر را با ارتباط با مشتری تجربه کنید…

فروش بهتر سبب خواهد شد تا سود بهتری کسب کنید. اما برای آنکه فروشتان را بیشتر نمایید ابتدا باید با مشتری ارتباط خوبی برقرار کنید.

متقاعد کردن

یکی از روش های مناسب برای ارتباط با مشتری به منظور متقاعد کردن آن این است که؛ در عمل به او نشان دهید که خدمات و محصول های مناسبی دارید. به این منظور شما به عنوان یک بازاریاب حرفه ایی باید اجناس، امکانات و اعضای شرکت یا سازمان خود را به مشتریانتان به خوبی معرفی کنید. برای همین یکی راه هایی که می توانید این کار را انجام دهید ارائه خدمات پس از فروش است. در حالت کلی تر مشتری از سه روش در رابطه با تجارت شما اطلاعات کسب می کند؛

  • به شکل مستقیم پیام های تجاری شما دریافت می کند.
  • در ارتباط با تجربه دیگران در رابطه با استفاده از محصول ها و خدمات شرکت شما اطلاعات مناسب را دریافت می کند.
  • زمانی که مشتری این اطلاعات را دریافت کرد در نهایت با شما ارتباط برقرار می کند.

زمانی که مشتریان ارتباط برقرار می کنند می توانند به ارتقای فروش شما کمک نمایند و در نهایت تجارت شما سود بهتری را کسب می نمایند.

حضوری یا غیرحضوری؟!

البته در ارتباط با فروش باید این نکته را دانست که فروش حضوری با فروش غیر حضوری بسیار متفاوت تر است به همین علت جذب مشتریان در فروش حضوری با شیوه غیر حضوری بسیار متفاوت تر است. در روش غیر حضوری باید بتوانید از روش های متفاوت تری استفاده کنید. به عنوان مثال استفاده از لینک های پاداش و یا جایزه می تواند یکی از روش های مفید در این زمینه باشد. البته جوایز باید به گونه ایی باشد که قدرت انگیزشی کافی را داشته باشد.

مشتریان تمام دارایی یک کسب و کار هستند. به این منظور باید بتوان ارتباط بهتری را مشتریان خود برقرار کنید. مشتری بهترین تبلیغ کسب و کار شماست و همزمان می تواند بدترین تبلیغ کننده تجارت شما نیز باشد. این رفتار شما در تجارت است که مشخص می کند کدام یک از دو حالت فوق برای شما رخ دهد.

تهیه و تنظیم: واحد تامین محتوا

  • ممکن است به مقاله های زیر علاقمند باشید:

فروش هم چرخه و دوره خاص خود را دارد…

دیدگاه خود را ارسال کنید

نام خود را وارد کنید
دیدگاه خود را وارد نمایید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.