۸ آبان, ۱۳۹۷

بازاریاب موفق چگونه مشکلات را حل می کند؟

بازاریاب های موفق افرادی هستند که در حل مشکلات کاری خود عاجز نمی شود! چنین بازاریاب هایی همیشه راه حل هایی را پیدا می کنند که می تواند راهگشا باشد. اما راز این کار چیست؟ و آن ها از چه طریق مشکلات خود را حل می کنند؟

 

بازاریاب موفـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق….

  • بازاریاب موفق هنگامی که به مشکلی در کار بر می خورد ابعاد مشکل را می سنجد. در واقع او به بررسی این مورد می پردازد که مشکل پیش رو تا چه اندازه می تواند بر روند کاری او اثرگذار باشد.
  • بازاریاب های موفق افرادی هستند که، اطلاعات کافی در ارتباط با مشکل جمع آوری می کنند. سپس تمام اطلاعات خود را لیست می کنند. برای تمام سوال هایی که در ارتباط با مشکل در ذهن آن ها پدیدار شده است جوابی منطقی و درست پیدا می کنند.
  • چنین اشخاصی عجله نمی کنند و با صبر و حوصله گام بر می دارند. اگر هر بازاریاب در هر مشکلاتی صبر و حوصله داشته باشد متوجه خواهد هیچ مشکلی چندان زجرآور نیست که بتواند فعالیت کاری آن ها را فلج کند!
  • بازاریابان موفق یاد می گیرند که برای توفیق های کاری و غلبه بر مشکلات، باید تمام راه های توسعه را پیش بگیرند. آن ها به این جمله عملا ایمان دارند که؛ “هیچ گاه بن بستی وجود ندارد…” به قول ما فارسی زبان ها؛ از تو حرکت و از خدا برکت!
  • بازاریاب موفق در مواجهه با مشکل زانوی غم بغل نمی گیرد. او پس از جمع آوری اطلاعات کافی در ارتباط با کم و کیف مشکل و بررسی راه های برون رفت از آن تصمیم می گیرد و اقدام می کند.
  • چنین اشخاصی به سِمت شغلی خود توجهی ندارند. به عنوان مثال: آن ها فرض نمی کنند که در حال حاضر رییس دایره بازاریابی هستند. آن ها همیشه خود را یک بازاریاب از تیم بازاریابی شرکت می دانند و وقتی تیم بازاریابی شرکت با مشکل مواجه می شوند؛ آن ها نیز آستین های خود را بالا زده و برای رفع مشکل کمک های عملی می کنند. در واقع آن ها فقط تجویز راه حل ندارند، آن ها موفق هستند چون عمل گرا هستند… آن ها برای حل مشکل های پیش رو کمر همت می بندند. چنین بازاریاب هایی به کار تیمی در حل مشکل باور دارند و می دانند که با قدم های محکم می توانند از پس هر مشکل کاری برآیند..

 

ممکن است به مقاله های زیر علاقمند باشید:

دیدگاه خود را ارسال کنید

نام خود را وارد کنید
دیدگاه خود را وارد نمایید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.