Skip to main content

چگونه یک بازاریاب موفق شوم!؟

برای این که بتوانید بازاریاب موفقی باشید کار های مختلفی را باید یاد بگیرید و سپس آن ها را به صورت مکرر تمرین کنید تا ملکه ذهن شما شود.

  • برای موفقیت ابتدا باید بدانید که رفتار و کردار شما باید با مشتری خوب و پسندیده باشد حتی روز هایی که حوصله ندارید یا مشکل دارید باید بتوانید با مشتری خوب برخورد کنید. بازاریاب باید این توانایی را در خود تقویت کند که رفتار خوبی را در برخورد با مشتری داشته باشد. حتی در زمان هایی که مشتری او را خسته می کند این بازاریاب است که باید صعه صدر نشان دهد. مهربانی یک بازاریاب و صبور بودنش با مشتری، ارزش کار او را بالا می برد.
  • بازاریاب باید در انجام درست وظایفش پافشاری کند. اول از هم باید یاد بگیرید که برای رضایت درونی خود کار کنید این که بتوانید برای جامعه مفید باشید و از کارتان واقعا احساس لذت کنید. اگر توانستید به این مرحله از تکامل درونی برسید مطمئن باشید پول هم به دنبال شما می آید اما، اگر بازاریاب فقط برای پول کار کند مطمئن باشید تنها چیزی که به سراغ او نمی آید همین پول است!
  • به عنوان یک بازاریاب همیشه کارت ویزتتان همراهتان باشد و همیشه اطلاعات آن را به روز کنید! گاهی مواقع حتی اگر مشتری شما در زمانی که به او مراجعه می کنید حوصله ی شما را نداشته باشد، شما با ارائه کارت ویزیتتان به او کمک می کنید که در زمانی که سر و حال است باز شما را به خاطر آورد و با شما تماس بگیرد. بعلاوه داشتن کارت ویزیت در محیط های کاری به کار شما جلوه بیشتری می دهد و شما را انسانی معتبرتر معرفی می کند.
  • یاد بگیرید که بازاریابی یک کار تیمی است شما باید به عنوان یک بازاریاب با تیم فروش شرکت، با تیم طراحی تبلیغات، با بخش برندینگ و بخش های مختلف شرکت در ارتباط باشید. بازاریابی هیچ وقت در خلا رشد نمی کند بنابر این، به کار تیمی ارج نهید و موفقیت خود را در گرو موفقیت تیم بدانید وگرنه نمی توانید بازاریاب موفقی شوید!

و نکته آخر این که یادتان باشد این دنیا، دنیای بده و بستان است: کار خوب ارائه دهید، مشتری را راضی نگه دارید، تلاش خود را بیشتر کنید و برای کارتان وقت صرف کنید، اطلاعاتتان را به روز کنید، اگر به این نتیجه مهم دست یافتید، یقین کنید که سود می کنید و زیان نخواهید دید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده  


 

شماره تماس جهت مشاوره!