بازاریابی مذهبی | حسین کیست؟

?Who is Hussain
He was a leader who sacrificed his life for truthfulness and honesty

چندی پیش از طرف انجمن Who is Hussain دعوت به همکاری شدم؛ کارشان برایم جالب بود برای همین دعوتشان را پذیرفتم. یک تشکل مردم نهاد که به دور از هیاهوی تبلیغاتی به دنبال معرفی سجایای اخلاقی اهل البیت است. آنها در بیش از ۹۰ شهر دنیا فعالیت دارند. این جنبش عدالت محور در قالب تیم های مردمی و داوطلب به کمک افراد بی خانمان می رود. آنها با تهیه و پخش غذای گرم و همچنین اهدای خون به نجات انسان ها می روند. برایشان فرقی نمی کند دین و آئین مخاطبشان چیست. هدف محبت کردن است؛ مخاطب از آنها می پرسد شما برای چه سازمانی هستید آنها هم می گویند ارباب ما حسین است. همین!

حسین کیست؟
او رهبری بود که جان خود را فدای راستی و صداقت کرد

بازاریابی مذهبی ؛ Religious marketing

در سایت Who is Hussain بیشتر با خدمات آنها آشنا خواهید شد. به شخصه از سبک و سیاق کارشان خوشم آمد؛ بیش از اینکه حرف بزنند عمل کرده اند. آنهم بی سر رو صدا و بی ادعا. فقط کافی است یک سرچ ساده روی اینترنت بکنید؛ کلید واژه های “محرم”، “عاشورا”، “تاسوعا” و امثالهم را به زبان انگلیسی بزنید. متاسفانه پر است از شمشیر و خون ریزی و کلیپ های دلخراش! آیا می توان با این کلیپ های ضعیف و دلخراش معارف اهل البیت را منتقل کرد؟ بدون شک این کلیپ های دلخراش می تواند آثار تخریبی جبران ناپذریری بر مذهب تشیع وارد نماید. بدون شک بحث بازاریابی مذهبی و یا Religious marketing یکی از ارکان فعالیت های اثر گذار مذهبی است. کاری که ادیان نو ظهور از ان بهره برده اند و توانسته اند مخاطب وفادار جذب کنند ولی ما از آن بهره نبرده ایم. به امید روزی که در بحث ترویج و گسترش معارف اهل البیت از تکنیک های تخصصی بازاریابی مذهبی هم استفاده کنیم و دین خود را بهتر معرفی کنیم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب  |   پیچ اینستاگرام بزاززاده 

 

دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

2 دیدگاه روشن بازاریابی مذهبی | حسین کیست؟

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب: Mrvisitor.ir

کلینیک مشاوره بازاریابی ایده: Mrioi.com

آدرس: تهران، تجریش، غلام جعفری، پلاک 37.

Social Media

سوالات خود را آنلاین بپرسید!