بازاریابی صنعتی

شاید شما هم جزء آن دسته از واحدهای صنعتی، تولیدی، توزیعی و یا خدماتی باشید که تا به حال از انواع روش های بازاریابی بهره برده اید ولی جواب دلخواه خود را نگرفته اید!

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که مشکل کار از کجاست؟ آیا به یک مشاور متخصص در حوزه بازاریابی و فروش مراجعه کرده اید؟ آیا تصورتان بر این است که اساساً فروختن کاری ندارد و با یک آگهی ساده، به راحتی می توان یک نیروی بازاریاب، که روابط عمومی بالا هم دارد استخدام کرد و بازار خود را توسعه داد؟

بازاریابی صنعتی

آب حیاتی هر مجموعه صنعتی، فروش است. یعنی تا زمانی که محصولات تولید شده ما بازار داشته باشد و بتوانیم به قیمت خوبی آنها را بفروشیم، کسب و کار ما پا برجاست. اما باید دانست که شیوه بازاریابی در یک واحد صنعتی با کسب و کارهای خُرد کاملاً فرق می کند.

مشتری نهایی یک واحد صنعتی، لزوماً مصرف کننده نهایی نیست. در وهله اول، مخاطب اصلی این نوع از کسب و کارها نمایندگی ها، عاملین فروش و یا واحدهای صنعتی همکار هستند. لذا روش بازاریابی مختص این قشر و الگوی اجرایی آن با روش های مرسوم در بازاریابی سنتی متفاوت است. در بازاریابی صنعتی نیاز به یک برنامه جامع بازاریابی(Marketing Plan) مختص آن بازار و همچنین انجام پروژه های تحقیقات بازاریابی گسترده و تخصصی است.

سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کار میدون با راه اندازی بخش تخصصی بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازار مختص واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی بزرگ، در جهت کمک به رونق هرچه بیشتر این بخش از اقتصاد کشور همت گماشته است. مدیریت این بخش بر عهده آقای دکتر بزاززاده، متخصص حوزه تحقیقات بازار و بازاریابی صنعتی است. در این بخش شما می توانید با در خواست مشاوره بازاریابی صنعتی و یا تحقیقات بازاریابی با آخرین الگوها و متدهای روز توسعه بازار خود در ابعاد داخلی و بین الملل آشنا شوید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده  

 

دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیتم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشتم و در کنار کارهای روزمره ام، روایت قهرمانان تولید و کارآفرینی کشورم را به نگارش در می آورم؛ چراکه به این اعتقاد دارم در کنار علم باید تجربه را نیز کسب کرد و چه بسا تجربه بالاتر از علم باشد!

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

آمار بالای 85 هزار واحد صنعتی در کشور که بخش عمده ای از تولید ناخالص ملی کشور عزیزمان را تشکیل می دهند از یک طرف و واحدهای صنعتی تعطیل شده از طرف دیگر، ضرورت بحث بازاریابی صنعتی را بیش از پیش نمایان می کند. من و دوستانم در راستای حمایت واقعی از کالا و خدمات ایرانی در امر تحقیقات بازاریابی و بازاریابی صنعتی همت گماشتیم. شاید بتونیم کمکتون کنیم تا بدانید اندازه بازار شما چقدر است؟ سهم بازار رقبا چقدر است و تا چه اندازه شانس موفقیت دارید؟ البته در کنار این کار به معرفی واحدهای صنعتی موفق هم پرداختیم تا شاید برایتان خط فکری جدیدی رقم بزنن.

ایمیل:  Info@bazazzade.ir

تلفن: 02122733086 

سایت شخصی: Bazazzade.ir

موسسه تحقیقات بازاریابی ایده: Mrioi.com

آدرس: تجریش، غلام جعفری، پلاک 37، واحد 305، موسسه تحقیقات بازاریابی ایده.

Social Media