بازاریابی صادراتی در ازبکستان

 

 

بازاریابی صادراتی در ازبکستان؛ ازبکستان یک کشور زیبا و دیدنی در آسیای مرکزی است. میراث غنی فرهنگی و تاریخ طولانی این کشور همیشه بر سر زبان افرادی است که از این کشور زیبا دیدن کرده‌اند و در کوچه پس کوچه های خاطره انگیز آن قدم برداشته اند. حافظ می‌گوید «اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل مارا / به خال هندویش بخشم سمرقند و بخارا را» از عاشق بودن شیخ حافظ که بگذریم قدم زدن در شهرهای سمرقند و بخارا حال و هوای دیگری دارد و از جذابیت بی نظیر سفر به کشور ازبکستان است. اما با توجه به کارشناسی و نیاز سنجی هایی که توسط موسسه مشاوره تبلیغاتی ایده در زمینه شرکتهای مشاوره کسب و کار و مشاوره فروش و بازاریابی صادراتی و ارتباط با بهترین مشاور کسب و کار در این کشور انجام شد زمینه همکاری دوجانبه گسترده ای از طرف هر دو کشور فرآهم گردید.

ایده به عنوان یک شرکت مشاوره کسب و کار معتبر در ادامه فعالیت‌های مشاوره تبلیغاتی خود، مجری پروژه های مشاوره بازاریابی و مشاور تحقیقات بازاریابی در این کشور زیباست. دفتر موسسه ایده در شهر خاطره انگیز سمرقند در بازار مرکزی سیاه واقع شده است.

مشاوره کسب و کار ایده در عراق هم در همین زمینه فعالیت گسترده‌ای را آغاز کرده است. عالم البلاط جنب سفارت تونس، محل موسسه تحقیقاتی ایده در عراق است که همواره پذیرای شهروندان عراقی، ایرانی و … در این کشور برای انجام پروژه های مشاوره بازرایابی و فروش می باشد. هدف ایده ورود موفق آمیز افراد جویای کار به حوزه های شغلی جدید و یا برطرف کردن چالش های مالی و تحقیقاتی در مشاغلی است که برخی افراد سال ها خاک آن را خورده اند ولی اکنون با فراز و نشیب های گوناگونی مواجه شده‌اند و دنبال یک راه چاره یا مشاور تبلیغاتی مطمئن می گردند.

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

ما در کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط دکتر بزاززاده مدیریت می شود. ایشان در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده است. ما در شرکت ایده به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و همچنین بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالب و عملیاتی خواهد رسید.

ًً

سایت آقای بازاریاب: مجری پروژه بازاریابی صنعتی

سایت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: مشاور پروژه های بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام ایده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده

 

موسسه مشاوره و تبلیغاتی ایده

آدرس تهران: میدان تجریش، غلام جعفری

آدرس ازبکستان: سمرقند، بازار مرکزی سیاب

آدرس بغداد: جنب سفارت تونس، عالم البلاطدکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب: Mrvisitor.ir

کلینیک مشاوره بازاریابی ایده: Mrioi.com

آدرس: تهران، تجریش، غلام جعفری، پلاک 37.

Social Media

سوالات خود را آنلاین بپرسید!