بازاریابی شرکت های بزرگ با پــــــاورپوینــــــــــــــــــــت…!!!

اگر دوست دارید بازاریابی حرفه ایی در یک شرکت بزرگ باشید، خب کمی هم به پاورپوینت فکر کنید! بازاریابی وقتی حرفه ایی صورت می گیرد که بازاریاب از ظرفیت هایی که دارد به خوبی استفاده کند. درست کردن یک پاورپوینت خوب برای معرفی محصول یا خدمت شرکت شما می تواند بیش از آن چه که فکر می کنید برای شرکتتان مفید باشد!

زمانی که بازاریاب یک شرکت بزرگ هستید و در جلسه ی معرفی محصول شرکتتان، شرکت می کنید باید بتوانید سرمایه گذاران و مشتریانتان را قانع کنید که این کار با توجه به شرایط بازار بدون شک مشکل است بعلاوه، به طور معمول در این جلسه ها شما با این صحنه ها مواجه خواهید شد که در سالن جلسه عده ایی بر روی صندلی های سالن وا رفته اند یا بی حوصله هستند و یا خوابشان برده!!! و این کار بازاریابی شما را سخت می کند مگر این که جلسه را از این حالت خارج کنید. در اینجاست که یک پاورپوینت خوب هم بازاریابی را برای شما راحت تر می کند و هم اینکه شما و شرکتتان را حرفه ایی تر نشان می دهد…

حالا این سوال پیش می آید که چگونه برای یک بازاریابی حرفه ایی یک پاورپوینت عالی ارائه کنیم؟

  • پاورپوینت خودتان را با مفاهیم جذاب از محصول و خدمات شرکت پُر کنید.
  • پاورپوینت بازاریابی نباید شلوغ و به هم ریخته باشد. هر موضوعی را خوب دسته بندی کنید.
  • در هر اسلایدر نهایتا دو نکته را جای دهید نه این که شش تا ده نکته را فهرست کنید. در عوض تعداد اسلایدر های پاورپوینت خودتان را بیشتر کنید یعنی در هر اسلایدر نکته های محدود را جاگذاری کنید و در عوض تعداد اسلایدر های پاورپونتتان را زیاد کنید… علت این کار هم مشخص است؛ چون مخاطب از این که بخواهد یک اسلایدر را با ده نکته را دنبال کند خسته می شود اما، وقتی اسلایدر های متنوع با نکته های محدود شده در هر اسلایدر را دنبال می کند علاقمند تر خواهد شد
  • همچنین اگر شما یک پاورپوینت سی اسلایدری طراحی کنید از نظر روانی شما را بسیار حرفه ایی تر نشان خواهد داد تا اینکه بخواهید بازاریابی شرکتتان را با یک پاورپوینت پنج اسلایدری به نمایش بگذارید!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده  

دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب = بازاریابی صنعتی: Mrvisitor.ir

موسسه تحقیقات بازاریابی ایده = تحقیقات بازاریابی: Mrioi.com

آدرس: تجریش، غلام جعفری، پلاک 37، موسسه تحقیقات بازاریابی ایده.

Social Media