همان طور که می دانید بازاریابی ایمیلی یکی از بهترین انواع بازاریابی است که هنوز طرفداران خود را دارد و می تواند کسب و کارتان را متحول کند. بازاریابی ایمیلی فوت و فن های خاص خود را دارد تا جایی که اگر بازاریابی ایمیلی را بدون شناخت و آگاهی انجام دهید نه تنها نمی تواند برای شما مفید باشد بلکه شما را با درد سر هم روبرو می کند.

مشکلات این نوع از بازاریابی

معمولا افرادی که از بازاریابی ایمیلی استفاده می کنند با این مشکل روبرو می شوند که چرا ایمیل هایشان خواهنده نمی شود؟ به هر حال شرط اولیه برای برقراری ارتباط در این نوع از بازاریابی این است که ایمیل ارسالی از طرف فروشندگان باز شده و خوانده شود تا بتوان با خریداران ارتباط برقرار کرد. اما بسیاری از اشخاص هر ایمیلی را باز نمی کنند و نمی خوانند و اغلب نیز دلایل خاص خود را دارند زیرا، خیلی از ایمیل ها اسپم است و به همین علت دریافت کنندگان ایمیل، ریسک باز کردن هر ایمیلی را نمی پذیرند. اما، راهکار چیست؟ به هر حال اگر شخصی بخواهد بازاریابی محصول و خدمات خود را از طریق بازاریابی ایمیلی گسترش دهد نیاز دارد که با مخاطب خود ارتباط برقرار کند و ایمیل خود را برای او ارسال کرده و در نهایت ایمیل خوانده شود.

بهترین راهکار در بازاریابی ایمیلی برای حل چنین مشکلی این است که پیام هایتان را شخصی سازی کنید!

بسیار طبیعی است که زمانی که مردم شما را نمی شناسند ایمیل شما را به ندرت باز خواهند کرد به همین دلیل قبل از این که ایمیل خودتان را ارسال کنید توجه کنید که، افراد لیست ارتباطی شما از کجا گردآوری شده اند و شما باید چگونه با آن ها ارتباط برقرار کنید.

اگر شما می خواهید با مشتری ایی که قبلا ملاقات داشته اید، ارتباط برقرار کنید بهترین راهکار این است که، نام خودتان را در بخش فرستنده ایمیل قید کنید.

اگر شما از طریق فرم وبسایت خودتان با افراد مختلف ارتباط گرفته اید باید دقت کنید که در هنگام ارسال ایمیل نام وبسایتتان را در بخش فرستنده ایمیل قید کنید.

با دو روش بالا شما در بازاریابی ایمیلی بسیار موفق تر عمل خواهید کرد زیرا پیام هایتان را شخصی سازی کرده اید.

 

ممکن است به مقاله های زیر علاقمند باشید:

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.