اهمیت-آموزش-بازاریابی-اینترنتی…, بزاززاده

اهمیت آموزش بازاریابی اینترنتی…

آموزش بازاریابی به نیرو های فروش همواره از مطلب های مورد تاکید بوده است، امروزه آموزش بازاریابی آنلاین و در نظر گرفتن نکته هایی در آموزش بازاریابی اینترنتی بیش از بیش مطرح می شود.

اهمیت آموزش بازاریابی اینترنتی…

با رشد سریع و ناگهانی بازار آنلاین شکل جدیدی از رقابت برای کمپانی ها به وجود آمد و بنگاه ها دیگر تنها  با مغازه ی سر خیابان رقابت نمی کردند به همین علت آموزش بازاریابی اینترنتی مورد توجه مدیران قرار گرفت زیرا، رقابت به نمایندگی از یک نیروی سراسری صورت می گیرد. خرده فروشی ها به شکل آنلاین شروع به کار کردند و در گام بزرگتری به نسبت رشد رقابت آنلاین،  نیاز گذشته به تجارت با فروشگاه های حضوری رو به کاهش رفت و آموزش بازاریابی نیز از آموزش  بازاریابی حضوری به آموزش بازاریابی اینترنتی تغییر کرد. با ظهور تعداد زیاد کانال های آنلاین  برای خرید مصرف کنندگان به علاوه ی پیام هایی که به شکل موثری در جلب توجه مشتری متوسط تشدید کننده بودند، کمپانی ها به روش های جدید و جدی تری نیاز پیدا کردند و بازاریابی آنلاین رونق یافت. در حالی که داده های اینترنتی به طور خودکار در دسترس بود، اما کمپانی ها، منطق رفتار کاربران در حال بازدید سایت ها را در اختیار نداشتند، چیزی که در صنعت تحقیق و آموزش بازاریابی؛ به وجود آورنده ی راه های پیگیری جدید و بهتر بود و به جمع آوری و تفسیر اطلاعات می پرداخت. این مسئله، منجر به ایجاد ابزار های متفاوتی شد، مانند گروه های کانونی آنلاین، منو های نمایشی یا وبسایت هایی برای بررسی های تفکیکی.

آموزش بازاریابی اینترنتی به نیرو های فروش کمپانی ها کمک می کند تا به شکل عمیق تری به انگیزه ی مصرف کنندگانشان پی ببرند و بینش بازاریابی آن ها را  تکمیل می کند و این داده ها را در کنترل بخش بازار به کار می برند.

بازاریابی اینترنتی از مبحث های رو به گسترش در دنیای امروز است که توجه هر چه بیشتر نیرو های فروش را می طلبد به همین علت بخش آموزش هر شرکت و سازمانی باید آموزش بازاریابی اینترنتی را در دستور کار خود قرار دهد تا بتواند گام های با ثباتی را در دنیای تجارت بپیماید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده  

1 دیدگاه روشن اهمیت آموزش بازاریابی اینترنتی…

  • اینترنت اینترنت اینترنت
    یکی از مواردی که مردم الان خیلی با آن سروکار دارند اینترنت است که با توجه به اینکه سنین مختلف از اینترنت استفاده میکنند در حال حاضر بازاریابی در محیط اینترنت در محیط های اجتماعی بسیار خوب و راحت است و وقت و هزینه کمتری هم دربر خواهد داشت

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی صادراتی و صنعتی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 150 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و اکثرا مشاور بازاریابی صادراتی همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب: Mrvisitor.ir

کلینیک مشاوره کسب و کار ایده: Mrioi.com

موسسه تحقیقات بازار ایده سازان بازار فردا: Mrioi.co

آدرس: تهران، تجریش، غلام جعفری، پلاک 37.

Social Media

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان کلیک کنید