آقای شیر مرسدس بنز

آقای شیر مرسدس بنز

برای خاص بودن همیشه باید حرف جدیدی برای گفتن داشته باشید مخصوصا وقتی رهبر بازار هستید.

گروه تبلیغات کمپانی مرسدس بنز در این بین هر بار از شیوه های خلاقانه استفاده می کند؛ اولین نمونه آن چند سال پیش بود که از شخصیت یک مرغ استفاده کردند تا نشان دهند کابین مرسدس بنز مثل سر مرغ ثابت است و چرخ های ماشین را به بدن مرغ تشبیه کرده بودند که در حال حرکت نرم است و یا استفاده از داستان معروف لاکپشت و خرگوش برای مقایسه سرعت و دقت محصولاتشان.

این بار مرسدس بنز به سراغ سلطان جنگل رفته، آقای شیر در بین مردم می چرخد و یک زندگی کاملا لاکچری دارد و ماشینش مرسدس بنز سری S کلاس است. آقای شیر مرسدس بنز در ابتدا به خاطر فشار کاری جلسات روزانه حسابی خسته و عصبانی است اما در پایان ماجرا این مرسدس بنز سری S کلاس است که می تواند او را آرام کند و عصبانیت سلطان جنگل را بخواباند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده  

 

دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

سایدبار کشویی

درباره من و دوستانم

درباره من و دوستانم

سید حجت بزاززاده؛ دکتری بازرگانی گرایش بازاریابی؛ تخصص اصلی من تحقیقات بازاریابی و مشاوره در خصوص بازاریابی صنعتی است؛ البته در حوزه بازاریابی بین الملل هم به طور جدی در حال فعالیت هستم. ارتباط با صنعت را همیشه دوست داشته ام و در کنار کارهای روزمره ام، سعی می کنم بهترین تئوری ها و مقالات تخصصی در حوزه بازاریابی را در قالب سایت بازاریابی آقای بازاریاب در اختیار علاقه مندان قرار دهم. شایان ذکر است که در طول 7 سال فعالیت صنعتی خود تا به حال در بیش از 36 شرکت و واحد صنعتی به عنوان مدیر بازاریابی، بازرگانی بین الملل و مشاور همکاری داشته ام؛ بر این باورم راه موفقیت صنعت ایران در حوزه فروش و بازاریابی داخلی و بین الملل مجهز شدن به ابزار بازاریابی صنعتی و تحقیقات بازاریابی است!

تلفن: 02122733086 

ایمیل:  Info@mrioi.com

سایت آقای بازاریاب = بازاریابی صنعتی: Mrvisitor.ir

موسسه تحقیقات بازاریابی ایده = تحقیقات بازاریابی: Mrioi.com

آدرس: تجریش، غلام جعفری، پلاک 37، موسسه تحقیقات بازاریابی ایده.

Social Media