Skip to main content

آشنایی با نکته های کاربردی در بازاریابی با وب

By اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۷مقالات تخصصی بازاریابی

شما به عنوان یک بازاریاب باید بتوانید در فضای وب نیز محصول بفروشید و درآمد کسب کنید. اما چگونه می توان با بازاریابی در وب موفق شد و چه پیش نیاز هایی لازم است.

ایجاد امنیت در بازاریابی با وب

ایجاد امنیت در بازاریابی با وب یکی از مهم ترین پیش نیاز هایی است که باید به آن توجه کنید. شما باید بتوانید این حس را در مشتری به وجود آورید که این نوع بازاریابی امنیت بالایی دارد و مشتری را از نگرانی هایی که ممکن است با توجه به شرایط فضای مجازی برای او پیش آید برهانید.

در بازاریابی با وب برای ایجاد حس امنیت در مشتری تمام ارتباطات خودتان با او را محدود به فضای شبکه های اجتماعی یا وب نکنید… درست است که این نوع بازاریابی با بستر وب شکل می گیرد اما، باید با مشتری خود تماس تلفنی یا در صورت امکان دیدار حضوری هم داشته باشید. خلاصه این که نباید فکر کنید؛ آدم های واقعی با فضای وب قانع می شوند! واقعیت این است که انسان ها هر چه قدر هم در فضای مجازی به دنبال کسب و کار و محصول و خدمت شما باشند در نهایت چند سوال تکراری از شما می پرسند مانند این که؛

  • می توانم شماره دفتر یا همراه شما را داشته باشم؟
  • لطف می کنید قرار ملاقاتی در دفتر خود تنظیم کنید؟
  • می توانیم برای ادامه همکاری با شما ملاقات حضوری هم داشته باشیم؟

تمام این سوالات یا سوالاتی با این مضمون نشان دهنده این است که آن ها به دنبال حس امن بودن این نوع بازاریابی هستند؛ آن ها حس تردید خود را در پشت این سوالات پنهان می کنند و این وظیفه بازاریاب است که سریعا پیغام این نوع سوالات را درک کند و به مشتری کمک کند تا حس یک معامله ایمن در او شکل گیرد.

بنابر این در بازاریابی با وب هم نیاز است که بسته به شرایط؛

تماس تلفنی با مشتری برقرار کنید… و یا با او ملاقات حضوری داشته باشید ….

خلاصه به مشتری اطمینان دهید، که شرایط معامله ایمن است، زیرا یک طرف این معامله انسان های واقعی هستن نه فضای مجازی!!!

منبع: دنیای امروز

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب   |    پیچ اینستاگرام بزاززاده  

شماره تماس جهت مشاوره!