زیاد طول کشیده است؟ صفحه بارگذاری را ببندید.
سایت بازاریابی آقای بازاریاب

کانال تلگرام بازاریابی؛ و ۵ حقیقت درباره ی شما و مشتری

کانال تلگرام بازاریابی با رویکردی آموزشی و پژوهشی به صورت تخصصی به مباحث بازاریابی و فروش و زیر شاخه های این دو حوزه می پردازد. در این نوشته تلاش می کنیم مخاطبان را با مبحث جذاب ” ۵ حقیقت درباره ی شما و مشتری” که در کانال تخصصی بازاریابی تدوین گشته است بیشتر آشنا نماییم.

برای فروش بیشتر باید با مجموعه ایی از مطلب ها آشنا بود و گام اول شناخت بهتر مشتری می باشد زیرا این امر؛ شما را در رسیدن به سود دلخواه تان فوق العاده یاری می نماید.

۵ حقیقت درباره ی شما و مشتری؛ قسمت اول

اولین حقیقت درباره ی شما و مشتری:

مشتری رییس است؛ تمام چیز هایی که متعلق به شماست با پول مشتری تهیه شده است. هر ترفیعی که در طول زندگی به دست می آورید با پول مشتری میسر گردیده است.

دومین حقیقت درباره ی شما و مشتری:

مشتری سود آور است؛ مشتری تنها غازی است که تا ابد هر روز یک تخم طلا می گذارد، بنابر این باید مراقب او باشید. به مشتری تازه؛ کمی بیشتر سرویس بدهید، چون آن ها بهترین مخاطبان شما برای فروش بیشتر خواهند بود.

 

سومین حقیقت درباره ی شما و مشتری:

باید خود را به جای مشتری بگذارید؛ هر روز ده دقیقه را به فکر کردن درباره ی این که چگونه خود را به جای مشتری بگذارید اختصاص دهید. به حرف های مشتری خود گوش کنید. از آن ها سوال هایی بپرسید به چشمان آن ها نگاه کنید…

 

در ادامه می توانید با سایت مستر ویزیتور و کانال تخصصی بازاریابی bazaryabi_MRV@ همراه باشید تا با این مبحث جذاب و سایر مباحث روز بازاریابی بیشتر آشنا گردید.

دیدگاه بگذارید

مینا جعفر صابونچی

مچکرم عزیزم
موفق باشید

سیده مریم گرمابی

باتوجه به ۵ حقیقت درباره ی ما ومشتری باید اصول موفق مشتری مداری را بدانیم ومشتری را نسلت به محصول یا خدماتمان وفادار کنیم .

مینا جعفر صابونچی

مچکر از لطف شما
موفق و پایدار باشید

جعفري

درود بر همگي،
از انتشار مطلب هاي مفيدتان سپاس گزارم، اميدوارم كه هم چنان شاهد انتشار مطلب هاي پرمحتوا باشيم.
پيشاپيش از همكاري صميمانه ي شما بسيار سپاس گزارم.

مینا جعفر صابونچی

سلام بهاران عزیزم …..:))))
خیلی مچکرم از لطفت
زنده باشی

مینا جعفر صابونچی

با سلام خدمت خانم رحمت آبادی عزیزم
از این که مطلب های کانال مورد توجه شما بزرگوار است بسیار خرسندم.
موفق باشید

بهاران عظیمی

عرض سلام و خسته نباشید می گم خدمت دو دوست عزیزم
ممنون بابت کانال موفق و عالیتون
شاهد موفقیت های شما باشم همیشه

هانیه رحمت آبادی

درود و احترام
خدا قوت می گم به خانوم صابونچی جان و همینطور خانم حسینیان عزیزم بابت کانال پر محتوا و جذاب و آمونده ….
موفق و پاینده باشید

#
سلام آقای بازاریاب هستم!
عضویت در کانال تلگرام


درباره آقای بازاریاب

با عنایت به اینکه کشور عزیزمان ایران از پتانسیل های بالایی در زمینه های مختلف تولیدی، صنعتی، خدماتی و گردشگری برخوردار است؛ به همراه دوستان خوبم بر آن شدیم تا با تشکیل یک تیم حرفه ای شامل مجموعه ای از اساتید، کارشناسان، صاحبان صنعت و کارآفرینان موفق به ایجاد یک وب سایت تخصصی بازاریابی و بازرگانی با رویکرد کاربردی بپردازیم. بر این اساس سایت بازاریابی آقای بازاریاب در تیر ماه سال ۱۳۹۴، با تمرکز بر حوزه های آموزش، پژوهش، مشاوره و همچنین اجرای برنامه های بازاریابی و تحقق فعالیت های بازارشناسی، بازاریابی، بازارداری و فروش را تأسیس کنیم. به کار گروهی اعتقاد داشته و بر این باوریم که با یک فعالیت منسجم علمی و کاربردی می توان حرفه بازاریابی، بازرگانی و فروش محصولات تولیدی و خدماتی کشور را در عرصه داخلی و بین المللی متحول کرد. در حال حاضر با در اختیار داشتن نیروهای حرفه ای در ایران، عراق، ترکیه، قطر، عمان، کویت، امارات متحده عربی، سوئد، فرانسه، آلمان، روسیه، آلبانی، کشوره های غرب آفریقا، کانادا، مکزیک، اسپانیا، سوئیس و دیگر کشورهای مختلف جهان قادر به ارائه انواع خدمات بازاریابی و فروش در حوزه بین الملل هستیم.