مطالب مشابه

9 Comments

 1. 5

  مهسا جعفر صابونچی

  سلام خانوم صابونچی عزیزبا نگاه کلیدی شما به فرهنگ فورک لوریک ایران مطالب جالب و آموزنده ای ارائه دادید. با تشکر موفق باشید.

  پاسخ
  1. 5.1

   مینا جعفر صابونچی

   با سلام و تشکر از لطف شما گرامی
   ان شاالله این مطالب مفید واقع شود
   ممنون از لطف شما بزرگوار
   مچکرم

   پاسخ
 2. 4

  مهیار رهامی

  با سلام و احترام. ممنون از مطلب بسیار ارزنده و پر محتوای شما. قهوه خانه های سنتی به واقع می توانند به یکی از مراکز جذب مسافر و توریست های داخلی و خارجی تبدیل شوند. در گذشته این قهوه خانه ها محل جمع شدن فیلسوف ها، شاعران، حکیمان و شاهنامه سرایان بود. ایده ای که در ذهن اینجانب جریان دارد این است که نه تنها با ساخت فضاهای سنتی بلکه با برگزاری مراسم های سنتی در چنین قهوه خانه هایی همچون شاهنامه خوانی و شعر خوانی می توان حال و هوای زمان های گذشته را زنده کرد و فرهنگ زیبای این سرزمین را به مسافران داخلی و خارجی نمایش داد.

  پاسخ
  1. 4.1

   مینا جعفر صابونچی

   با سلام و احترام خدمت آقای رهامی. …
   از این که زمان گرانمايه خود را به خواندن مطلب اختصاص دادید سپاس گزارم.
   بله …. یکی از ایده هایی که بنده پیرو مباحث فولک در بازاریابی گردشگری دنبال می کنم بهره بردن از جاذبه های فولک لوریک کشور در جهت احیا رونق بازاریابی گردشگری می باشد.
   با توجه به این که فرهنگ پنهان ایران یا همان فرهنگ فولک لور ایرانی همواره در سفرنامه ها مرکز توجه بوده است به راحتی می تواند نقطه عطفی در بازاریابی گردشگری به شیوه نوین باشد کما این که بسیاری از کشور ها با فرهنگی بسیار ضعیف از این روش بهره می برند و موفق هم شده اند
   غنای فرهنگ فولک لور ایران بسیار زیاد است و به راحتی می توانیم گوی سبقت را در بازاریابی گردشگری از سایر کشورها برباییم و با توجه به این که امروز تعداد کشور هایی که از این روش بهره می برند خیلی کم است بازار گردشگری فضای خوبی برای کشور ما می باشد چون فرهنگ فولک لور ما فوق العاده است.
   جناب رهامی باز هم سپاسگزارم که مطلب را با دقت مطالعه فرمودید و تحلیل کردید.
   موفق باشید

   پاسخ
 3. 3

  شکوفه

  از مطلب جالب شما سپاسگزارم

  پاسخ
  1. 3.1

   مینا جعفر صابونچی

   با سلام و تشکر از لطف شما بزرگوار

   پاسخ
  2. 3.2

   Ricky

   Thanks for the thoughts you write about through this blog. In addition, many young women who become pregnant tend not to even try to get medical care insurance because they dread they might not qualify. Although a few states right now require that insurers offer coverage no matter what about the prn-ixestieg conditions. Costs on these guaranteed options are usually larger, but when considering the high cost of health care bills it may be your safer approach to take to protect your own financial potential.

   پاسخ
 4. 2

  مینا جعفر صابونچی

  با سلام و ادب
  سپاس از این که زمان گرانمايه خود را به خواندن مطلب اختصاص دادید.
  موفق باشید

  پاسخ
 5. 1

  جعفري

  درود‌ بر شما،
  از اين كه زحمت كشيديد و يكي ديگر از نمادهاي فرهنگ غني خودمان يعني قهوه خانه را معرفي نموديد بسيار سپاس گزارم.

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حقوق تمامی مطالب برای مسترویزیتور محفوظ بوده و نقل آن با ذکر منبع بلامانع است.