بسمه تعالی

با عنایت به اینکه  کشور عزیزمان ایران از پتانسیل های بالایی در زمینه های مختلف تولیدی، صنعتی، خدماتی و گردشگری برخوردار است؛ سایت مدون و علمی که به طور مشخص در جهت آموزش و مشاوره فعالیت های بازرگانی و بازاریابی چه در عرصه بازار داخلی و بین المللی پرداخته باشد، یافت نشد. لذا بر آن شدیم تا با تشکیل یک تیم حرفه ای شامل مجموعه ای از اساتید، دانشجویان، صاحبان صنعت و کارآفرینان موفق به ایجاد یک وب سایت تخصصی بازاریابی با رویکرد کاربردی بپردازیم. بر این اساس سایت مستر ویزیتور در تیر ماه سال ۱۳۹۴، با تمرکز بر سه حوزه آموزش، پژوهش و مشاوره جهت انجام  فعالیت های بازاریابی و فروش تأسیس گردید.

هدف سایت تخصصی بازاریابی و بازرگانی مسترویزیتور در وهله اول انجام فعالیت های آموزشی و پژوهشی مربوط به دانشجویان مدیریت بازرگانی، بازاریابی، اجرایی، گردشگری، MBA و سایر حوزه های علوم رفتاری و جامعه شناسی است که از آن به عنوان یک مرجع آموزشی دانشگاهی معتبر برای انجام فعالیت های علمی و پژوهشی خود استفاده کنند. در وهله دوم با توجه به اینکه اکثر فعالیت های علمی و پژوهشی در دنیای واقعی مورد استفاده قرار نمی گیرد این سایت بدنبال ایجاد ارتباطی دو طرفه بین جامعه دانشگاهی و صنعت در زمینه انجام فعالیت های بازاریابی، بازرگانی و فروش است.

ما به کار گروهی اعتقاد داشته و بر این باوریم که با یک فعالیت منسجم علمی و کاربردی می توان حرفه بازاریابی، بازرگانی و فروش محصولات تولیدی کشور را در عرصه داخلی و خارجی متحول کرد. به همین جهت از تمامی دوستان علاقه مند به مباحث بازاریابی، بازرگانی و فروش، دعوت به عمل می آوریم تا با ارسال فایل رزومه خود به آدرس info@mrvisitor.ir ما را در انجام این آرمان مساعدت نمایند. تمامی دوستانی که فایل رزومه آنها در قسمت همکاران سایت قرار گرفته است به عنوان مشاور خبره در زمینه خاص خود توانایی ارائه خدمات مشاوره ای و پژوهشی به مخاطبان علاقه مند خود را دارند. 

حقوق تمامی مطالب برای مسترویزیتور محفوظ بوده و نقل آن با ذکر منبع بلامانع است.